Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Батмөнх Булганхангай Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01530
2 Лхагвасүрэн Намнансүрэн Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01526
3 Одоохүү Ганбат Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01524
4 Наранцэцэг Цацрал Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01521
5 Болдбаатар Даваасүрэн Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01518
6 Пүрэвжал Удвал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01501
7 Нар Түмэнжаргал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01499
8 Баярсайхан Батбаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01482
9 Нарантуяа Тайван-Ертөнц Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01481
10 Давааням Ананд Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01467
11 Энхболд Цэрэнжав Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01456
12 Баяржаргал Баярчимэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01455
13 МӨНХБАЯР ЕСҮЙ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01454
14 Даваагомбо Бямбажаргал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01452
15 Мөнхманлай Мөнхдөл Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01447
16 Дашхүү Алтантуяа Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01427 2024/01/26 А/25
17 Сампил Ууганзул Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01420 2024/01/26 А/25
18 Сонинхүү Орхонбаатар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01419 2024/01/26 А/25
19 Боорой Батдэлгэр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01418 2024/01/26 А/25
20 Дашдэлгэр Цогтбаяр Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01381 2024/01 А/25
21 Батмөнх Баяржаргал Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01379 2024/01 А/25 2024-01-23
22 дорж сэргэлэн Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01377 2024/01 А/25
23 Цэнд-Аюуш Жанлавцогзол Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01367 2024/01 А/25
24 төмөрхүү Төрболд Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01366 2024/01 А/25
25 Ганбат Оюундарь Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01358 2024/01 А/25
26 Дэлгэр Цэрэнням Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01348 2024/01 А/25
27 Сувдаа Төрбат Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01334 2024/01 А/25
28 Батбаяр Энх-Оргил Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01333 2024/01 А/25
29 Нямсүрэн Батмөнх Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01300 2024/01 А/25
30 Эрдэнэбилэг Ууганбаяр Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01297 2024/01/26 А/25
31 Гунаажав Жаргалсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01273
32 Даржаа Энхтөр Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01246 2024/01/26 А/25
33 Баярсайхан Эрхсаран Спортын бүжиг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01141 2024/01/26 А/25
34 Ганболд Энхнаран Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01071 А/483
35 Ган-Очир Хонгорзул Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01069 А/483
36 Лхагвадорж Хосбаяр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01066 А/483
37 Лхагва Бадам Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01023 2024/01/26 А/25
38 Жаргалсайхан Энхгэрэл Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01022 2024/01/26 А/25
39 Ганзориг Цэлмэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01019 А/483
40 Энхбаатар Номинтуяа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00998 А/483