Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Баттулга Нямсамбуу Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/02044
2 Цэенпил Шинэхүүхэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/02031
3 Батхуяг Анударь Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01982
4 Мөнхбат Мөнхгэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01981
5 Пунцагдаш Төмөрбаатар Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01941
6 Эрдэнэбаяр Хүслэн Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01940
7 Дамдин Ханой Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01936
8 Болдсайхан Хонгорзул Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01913
9 Санлигренчин Цэнгүн Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01901
10 Хишигжаргал Цолмонгоо Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01844 2024/04/26 A/256
11 Жамъянмядаг Энхнамжил Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01805
12 Энхбаяр Бямбадорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01790 2024/04/26 A/256
13 Наадамбат Батбилгүүн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01777 2024/04/26 A/256
14 Энхбат Энхболд Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01749 2024/04/26 A/256
15 Алтангэрэл Чагцал Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01699 2024/04/26 A/256
16 Мандмалбаяр Мөнхзаяа Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01679 2024/04/26 A/256
17 Лхагважав БОЛОРТУЯА Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01676 2024/04/26 A/256
18 Одбадрал Энхжин Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01556 2024/04/26 A/256
19 Батмөнх Булганхангай Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01530 2024/02/23 А/105
20 Лхагвасүрэн Намнансүрэн Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01526 2024/02/23 А/105
21 Одоохүү Ганбат Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01524 2024/02/23 А/105
22 Наранцэцэг Цацрал Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01521 2024/02/23 А/105
23 Болдбаатар Даваасүрэн Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01518 2024/02/23 А/105
24 Пүрэвжал Удвал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01501 2024/02/23 А/105
25 Нар Түмэнжаргал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01499 2024/02/23 А/105
26 Баярсайхан Батбаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01482 2024/02/23 А/105
27 Нарантуяа Тайван-Ертөнц Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01481 2024/02/23 А/105
28 Давааням Ананд Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01467 2024/02/23 А/105
29 Энхболд Цэрэнжав Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01456 2024/02/23 А/105
30 Баяржаргал Баярчимэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01455 2024/02/23 А/105
31 МӨНХБАЯР ЕСҮЙ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01454 2024/02/23 А/105
32 Даваагомбо Бямбажаргал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01452 2024/02/23 А/105
33 Мөнхманлай Мөнхдөл Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01447 2024/02/23 А/105
34 Дашхүү Алтантуяа Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01427 2024/01/26 А/25
35 Сампил Ууганзул Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01420 2024/01/26 А/25
36 Сонинхүү Орхонбаатар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01419 2024/01/26 А/25
37 Боорой Батдэлгэр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01418 2024/01/26 А/25
38 Дашдэлгэр Цогтбаяр Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01381 2024/01/26 А/25
39 Батмөнх Баяржаргал Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01379 2024/01/26 А/25 2024-01-23
40 дорж сэргэлэн Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01377 2024/01/26 А/25