Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
361 Ган-Эрдэнэ Ууганбаатар Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/14802 2023-03-01
362 Дангаасүрэн Анхболд Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/46395 2023-03-01
363 Батхүү Батсүх Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/31973 2023-03-01
364 Хуягбаатар Ариунболд Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2021/80878 2023-03-01
365 Шагдарсүрэн Бат-Эрдэнэ Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/62815 2023-03-01
366 Одхүү Батбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/44473 2023-03-01
367 Баатарчулуун Гэрэлмаа Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер 2021/49715 2023-03-01
368 Батсуурь Баттөмөр Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер 2021/13449 2023-03-01
369 Батсайхан Амарзаяа Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер 2021/75718 2023-03-01
370 Баярсайхан Батхүү Туялзуур сэлэм Олон улсын хэмжээний мастер 2021/93661 2023-03-01
371 Энхтайван Гантогтох Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/65837 2023-03-01
372 Төмөрбаатар Амаржаргал Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/44881 2023-03-01
373 Шатар Алтаннар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/36190 2023-03-01
374 Ган Түвшинжаргал Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/73869 2023-03-01
375 М Мөнхбат Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/62289 2023-03-01
376 Чулуунбат Отгонбаяр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2021/44522 2023-03-01
377 Гэрэлтуяа Болор-Очир Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/15262 2023-03-01
378 Одхүү Цэцэнцэнгэл Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/31782 2023-03-01
379 бадрах Төрмөнх Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/79309 2023-03-01
380 Гэлгээ Батсүх Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/79844 2023-03-01
381 Пүрэв Сэргэлэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2021/28733 2023-03-01
382 Батжаргал Олзбаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/52053 2023-03-01
383 Алтанхүү Төгөлдөр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/77128 2023-03-01
384 Батсуурь Дамба Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/23896 2023-03-01
385 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2021/51389 2023-03-01
386 Нармандах Наранхүү Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/19978 2023-03-01
387 Содномдорж Хүрэлбаатар Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/66387 2023-03-01
388 Энхболд Нандин-Эрдэнэ Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/63824 2023-03-01
389 Нэхийтбаатар Баярмаа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/24438 2023-03-01
390 Дагвасамбуу Алтантуяа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/66433 2023-03-01
391 Дагвадорж Золжаргал Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/80490 2023-03-01
392 Долгоржав Отгонжаргал Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/43452 2023-03-01
393 Төмөр-Очир Тулга Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/40786 2023-03-01
394 Мөнхтөр Лхагвагэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/75100 2023-03-01
395 Хуягтбаатар Хишигбат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/74776 2023-03-01
396 Батаахүү Ганбаатар Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/26130 2023-03-01
397 Жанчивдорж Батсүх Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/83130 2023-03-01
398 Батбаатар Билгүүн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/72201 2023-03-01
399 Ганболд Болдням Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/29803 2023-03-01
400 Энхжаргал Энхтөр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/21714 2023-03-01