Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
401 Нармандах Наранхүү Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/19978 2023-03-01
402 Содномдорж Хүрэлбаатар Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/66387 2023-03-01
403 Энхболд Нандин-Эрдэнэ Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/63824 2023-03-01
404 Нэхийтбаатар Баярмаа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/24438 2023-03-01
405 Дагвасамбуу Алтантуяа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/66433 2023-03-01
406 Дагвадорж Золжаргал Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/80490 2023-03-01
407 Долгоржав Отгонжаргал Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/43452 2023-03-01
408 Төмөр-Очир Тулга Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/40786 2023-03-01
409 Мөнхтөр Лхагвагэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/75100 2023-03-01
410 Хуягтбаатар Хишигбат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/74776 2023-03-01
411 Батаахүү Ганбаатар Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/26130 2023-03-01
412 Жанчивдорж Батсүх Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/83130 2023-03-01
413 Батбаатар Билгүүн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/72201 2023-03-01
414 Ганболд Болдням Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/29803 2023-03-01
415 Энхжаргал Энхтөр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/21714 2023-03-01
416 Ганболд Ганбаяр Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/16074 2023-03-01
417 эрдэнэтуяа баярсайхан Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2021/32171 2023-03-01
418 Чойжамц Баттулга Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/69309 2023-03-01
419 Нармандах Наранбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/58986 2023-03-01
420 Сангаабазар Мөнгөншагай Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер 2021/46059 2023-03-01
421 Съезхан Серикбол Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер 2021/19512 2023-03-01
422 Ишцэрэн Энх-Амар Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер 2021/90493 2023-03-01
423 Бадамгарав Бүрэнзэвсэг Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер 2021/44625 2023-03-01
424 Эрдэнэчулуун Буянбат Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер 2021/87320 2023-03-01
425 Цогзол Ганбат Шинкиокушинкай Каратэ Олон улсын хэмжээний мастер 2021/54827 2023-03-01
426 Улаанцэцэг Амарбаяр Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2021/56981 2023-03-01
427 Мөнхсайхан Мягмарсүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2021/87070 2023-03-01
428 ЧОЙЖИЛЖАВ БУМЧИН Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2021/41711 2023-03-01
429 Хархүү Энхмандах Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2021/15352 2023-03-01
430 Гарамханд Шар Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/57822 2023-03-01
431 Зоригт Ирээдүй Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/65412 2023-03-01
432 Сайнхүү Минжбаатар Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/65429 2023-03-01
433 Жанчив Батжаргал Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2021/27556 2023-03-01
434 Баасанжав Гүнбүрд Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2021/80673 2023-03-01
435 Алтансарнай Жаргал Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2021/46973 2023-03-01
436 Бадамсамбуу Мөнх-Оргил Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/58874 2023-03-01
437 Самселхан Лесхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2021/70753 2023-03-01
438 Сүхбаатар Саранцэцэг Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2021/87476 2023-03-01
439 Дамбийням Батгэрэл Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/14517 2023-03-01
440 Лхагважав Доржжав Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/43819 2023-03-01