Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
441 Цэрэндаш Азжаргал Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/98120 2023-03-01
442 Лхагвасүрэн Батцэнгэл Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/72093 2023-03-01
443 Рэнцэндагва Баянбайгаль Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2021/20119 2023-03-01
444 Жүрмээ Ганзориг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/84329 2023-03-01
445 Мөнхсайхан Өсөхбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/25815 2023-03-01
446 Доржготов Эрдэнэбулган Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/72906 2023-03-01
447 Бямбажав Бямбарагчаа Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/94075 2023-03-01
448 Бат-Эрдэнэ Мөнхбат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/55710 A/162 2023-03-01
449 Хөхөө Сүх-Очир Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/93289 A/162 2023-03-01
450 Болдбаатар Гомбодорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/84728 A/162 2023-03-01
451 Болдхүү Сүхбат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/53873 A/162 2023-03-01
452 Даваацэрэн Хатанбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/37748 A/162 2023-03-01
453 Доржхорлоо Мөнхжаргал Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/88079 2023-03-01
454 Энхтөр Мөнх-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/45364 A/107 2023-03-01
455 Батхуяг Гончигсүрэн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/71852 A/107 2023-03-01
456 Дуламрагчаа Батбаатар Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/56951 2023-03-01
457 Буянт Дангаа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2021/11282 A/107 2023-03-01
458 Даваадорж Бат-Эрдэнэ Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/64871 A/107 2023-03-01
459 энэбиш энхболд Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/38563 A/107 2023-03-01
460 баярсайхан даваадорж Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/78986 A/107 2023-03-01
461 Эрдэнэбилэг Энхчимэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/29527 A/107 2023-03-01
462 Пүрэвдорж Хулан Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/49979 2023-03-01
463 Батсугир Өлзийжаргал Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/79771 2023-03-01
464 Түмэннаст Оюундарь Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/73072 2023-03-01
465 Чулуунтогтох Бямбахүү Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/96431 A/107 2023-03-01
466 Энхтүвшин Мөнхнаран Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/70840 2023-03-01
467 Базарваань Рэндоо Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/78914 A/35 2023-03-01
468 Болдбаатар Агваанпунцаг Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/51217 A/35 2023-03-01
469 Гомбо Цэрэндорж Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/79646 A/35 2023-03-01
470 Баярсайхан Төгөлдөр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/16500 A/107 2023-03-01
471 Мөнхбаяр Энхдөл Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/27298 A/107 2023-03-01
472 Ёндонжамц Пүрэвдаш Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/78940 A/107 2023-03-01
473 Амгалан Хэрлэн Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/60841 A/107 2023-03-01
474 Чан Юн МиЖин Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/30956 A/107 2023-03-01
475 Юра Сайнхүү Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/86324 A/35 2023-03-01
476 Найдан Лхамсүрэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2021/35816 A/35 2023-03-01
477 Энхтөр Өнөрбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/98290 A/35 2023-03-01
478 Алтанхуяг Даваажаргал Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2021/89035 A/35 2023-03-01
479 Баяраа Лхагвадорж Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/84671 2023-03-01
480 Баттөр Даваасүрэн Бадминтон Олон улсын хэмжээний мастер 2021/40883 A/107 2023-03-01