Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
481 Нарандулам Мөнхбаяр Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/46280 2023-03-01
482 Төмөр Мэндээ Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/18511 2023-03-01
483 Цэрэнпунцаг Мягмарцэрэн Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2021/74450 2023-03-01
484 Дашням Даваабат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/27707 A/15 2023-03-01
485 Пүрэвжал Батбаатар Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/46452 A/15 2023-03-01
486 Дамдинсүрэн Алтанхуяг Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/44830 2023-03-01
487 Насанхүү Баттулга Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/37368 A/107 2023-03-01
488 Мөнх-Алдар Мөнх-Эрдэнэ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2021/25647 A/107 2023-03-01
489 Оюунчимэг Чингэс Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/97402 A/35 2023-03-01
490 Лувсанчүлтэм Ариунжаргал Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/11694 A/15 2023-03-01
491 Мөнхтогтох Идэрсайхан Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/91522 A/03 2023-03-01
492 Алтансүх Эрдэнэбаяр Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/33096 A/03 2023-03-01
493 Чойжил Алтантогос Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/81802 A/03 2023-03-01
494 Самбуу Жаргалсайхан Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/92379 A/03 2023-03-01
495 Банзар Баяраа Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/22340 A/03 2023-03-01
496 Гимбийнов Мөнхчулуун Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/68370 A/03 2023-03-01
497 Даш Баттулга Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/69895 A/03 2023-03-01
498 Цэвэгсүрэн Мөнхбаатар Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/52465 A/03 2023-03-01
499 Жадамба Баасандамба Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/14347 A/03 2023-03-01
500 Шагдар Пэрэнлэй Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2021/64058 A/03 2023-03-01
501 Мягмарбаатар Гантогтох Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2020/27384 A/107 2023-03-01
502 Шакей Хурманбай Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09944 2020-12-24
503 Ойдов Баасансүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09940 2020-12-24
504 Оюунтунгалаг Баярцэцэг Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00994 2020-12-24
505 Батсуурь Баасандэмбэрэл Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00993 2020-12-24
506 Мижиддорж Мөнхбаатар Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09926 2020-12-24
507 Борхүү Элбэгбаяр Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09896 2020-12-24
508 Очирдорж Эрдэнэбаатар Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09895 2020-12-24
509 Мөнхнасан Ганцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09880 2020-12-24
510 Намжил Чулуундаваа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09878 2020-12-24
511 Галбалрах Билгүүн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09871 2020-12-24
512 Гансүх Өлзийдэлгэр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09870 2020-12-24
513 Жамбаа Загас Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09831 А/330 2020-12-24
514 Өдийхүү Бямбадэлгэр Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00981 2020-12-24
515 Өдийхүү Бямбацогт Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00980 2020-12-24
516 Болдбаатар Ганзориг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09779 2020-12-24
517 Дүнчинсүрэн Гочоосүрэн Гүйлтийн тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09776 2020-12-24
518 Энхбат Гансайхан Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09761 2020-12-24
519 Батсүх Наранбаатар Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09760 2020-12-24
520 Даш-Очир Энхбат Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09759 2020-12-24