Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
521 Дүнчинсүрэн Гочоосүрэн Гүйлтийн тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09776 2020-12-24
522 Энхбат Гансайхан Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09761 2020-12-24
523 Батсүх Наранбаатар Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09760 2020-12-24
524 Даш-Очир Энхбат Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09759 2020-12-24
525 Лхагвацэрэн Загдсүрэн Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09758 2020-12-24
526 Жамъян Должин Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09725 2020-12-24
527 Пагважамбал Баасанцэрэн Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09710 2020-12-24
528 Сүрэнхорлоо Түмэндэмбэрэл Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09709 2020-12-24
529 Батчулуун Баторгил Шорт трейк Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09697 А/330 2020-12-24
530 Намсрай Цогзолмаа Шорт трейк Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09693 А/330 2020-12-24
531 Намсрай Цогзолмаа Шорт трейк Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09689 А/330 2020-12-24
532 Сэмчин Мөнгөнхуяг Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09665 2020-12-24
533 Занабазар Нина Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09662 2020-12-24
534 Нарантуяа Тайван-Ертөнц Гардан тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00966 2020-12-24
535 Пүүгүүз Сэргэлэнцогт Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09607 2020-12-24
536 Халтархүү Жаргалсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09606 2020-12-24
537 Мөнхболд Мягмарбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00960 2020-12-24
538 Лханаа Бадамсүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09582 2020-12-24
539 Самдан Цэнджав Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09581 2020-12-24
540 Самдан лхагвасүрэн Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09574 2020-12-24
541 Баатар Төмөрбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09569 2020-12-24
542 Дамбаахүү Сарангэрэл Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09556 2020-12-24
543 Чоёндагва Наранцацрал Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09553 2020-12-24
544 Далхсүрэн Энхтүвшин Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00955 2020-12-24
545 Батбаяр Шинэбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00951 2020-12-24
546 Сугир Богд-Очир Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09502 2020-12-24
547 Жигмэд Алиманцэцэг Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00950 2020-12-24
548 Цэнд-Аюуш Болдбаатар Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00949 2020-12-24
549 Ширэндэв Батбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09483 2020-12-24
550 Дорждагва Чинзориг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09481 2020-12-24
551 Отгонхүү Насанбуян Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09457 2020-12-24
552 Энхтуяа Тэмүүлэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09456 2020-12-24
553 Адъяа Дашзэвэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09450 2020-12-24
554 Дашдондог Батсайхан Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09422 2020-12-24
555 Алтангэрэл Пүрэвсүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09411 2020-12-24
556 Эрхэмбаяр Мөнх-Үйлс Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09400 2020-12-24
557 Содовдалай Ёндонцоо Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09377 2020-12-24
558 Ганцэцэг Энхсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09348 2020-12-24
559 Дамба Бат-Эрдэнэ Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09339 2020-12-24
560 Донров Ганбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09334 2020-12-24