Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
561 Ганцэцэг Энхсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09348 2020-12-24
562 Дамба Бат-Эрдэнэ Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09339 2020-12-24
563 Донров Ганбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09334 2020-12-24
564 Сандаг Туяа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09333 2020-12-24
565 дамдинсүрэн ариунтунгалаг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09325 2020-12-24
566 Батдэлгэр Ванданпүрэв Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09316 2020-12-24
567 МАНДАХНАР ТҮВШИНЖАРГАЛ Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09281 2020-12-24
568 Мөнхбат Сэлэнгэ Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00927 2020-12-24
569 Оюунбат Есүгэн Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09269 2020-12-24
570 Эрдэнэчулуун Энхмаа Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09268 2020-12-24
571 Берд Мурат Серик Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00926 2020-12-24
572 Диймаажав Болдбаатар Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09257 2020-12-24
573 Чулуунбат Амгаланбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09220 2020-12-24
574 Хажат Серик Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09212 2020-12-24
575 Нарантуяа Төгсбаяр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09211 2020-12-24
576 Тамир Төрбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09210 2020-12-24
577 Баярсайхан Ариунбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09209 2020-12-24
578 Борхүү Даваажаргал Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09207 2020-12-24
579 Мөнх-Эрдэнэ Мөнхүүлэй Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09205 2020-12-24
580 Түвшинтөгс Энхзул Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09204 2020-12-24
581 Эрдэнэчимэг Төгөлдөр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09202 2020-12-24
582 Алтанхуяг Мичидмаа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09201 2020-12-24
583 Хосбаяр Урганмандах Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09200 2020-12-24
584 Батсуурь Цэрэннадмид Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09199 2020-12-24
585 Батмөнх Энхбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09198 2020-12-24
586 Машбат Алтайбаатар Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09194 2020-12-24
587 Зундуй Сундуйдамба Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09193 2020-12-24
588 Бат-Өлзий Ганзориг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09192 2020-12-24
589 Баярмагнай Уранзаяа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09190 2020-12-24
590 Нямсүрэн Мягмарсүрэн Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09188 2020-12-24
591 Ганбат Насанбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09187 2020-12-24
592 Дашням Эрдэнэбат Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09175 2020-12-24
593 Ёндон Энхтөр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09174 2020-12-24
594 Баяндорж Ганболд Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09153 2020-12-24
595 Олонбаяр Энхбат Бадминтон Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09147 2020-12-24
596 Баатарцогт Ариунболд Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09144 2020-12-24
597 Батаа Гантөмөр Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09134 2020-12-24
598 Даваасүрэн Оюунтулга Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09121 2020-12-24
599 Галсандовжоо Гантулга Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09120 2020-12-24
600 Гомбо Баатарсүрэн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09119 2020-12-24