Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
41 Нямсүрэн Батмөнх Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01300 2024/01/26 А/25
42 Эрдэнэбилэг Ууганбаяр Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01297 2024/01/26 А/25
43 Гунаажав Жаргалсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01273 2024/02/23 А/105
44 Даржаа Энхтөр Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01246 2024/01/26 А/25
45 Баярсайхан Эрхсаран Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01141 2024/01/26 А/25
46 Ганбаатар Тэмүүлэн Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01140 2024/03/19 А/164
47 Ганболд Энхнаран Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01071 А/483
48 Ган-Очир Хонгорзул Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01069 А/483
49 Лхагвадорж Хосбаяр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01066 А/483
50 Лхагва Бадам Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01023 2024/01/26 А/25
51 Жаргалсайхан Энхгэрэл Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01022 2024/01/26 А/25
52 Ганзориг Цэлмэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01019 А/483
53 Энхбаатар Номинтуяа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00998 А/483
54 Өлзийбаяр Бямбасүрэн Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00996 А/483
55 Ганбаатар Гончигсумлаа Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00992 А/483
56 ганбаатар Минжинсор Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00991 А/483
57 Цогтбаатар Даваабат Кураш Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00990 А/483
58 Бердмурат Серик Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00988 А/483
59 Бямбацогт Мягмарсүрэн Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00981 А/483
60 Лхагвасүрэн Сумъяа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00973 А/483
61 Цог-Очир Сүнжидмаа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00972 А/483
62 Ганбат Саруулбуян Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00970 А/483
63 Бямбадорж Батдорж Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00967 А/483
64 Ганбаатар Гончигсумлаа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00966 А/483
65 Шаравнямбуу Өлзийбат Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00962 А/483
66 Ганзориг Төгсжаргал Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00959 А/483
67 Нямсүрэн Амгаланбаатар Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00958 А/483
68 Ганбаатар Ихэрцэцэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00956 А/483
69 Нямхүү Нямтуяа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00954 А/483
70 Эрдэнэдалай Нүрзэдмаа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00952 А/483
71 Даваасамбуу Энхбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00951 А/483
72 Энхзаяа Сэржбүдээ Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00950 А/483
73 Эрдэнэбат Нямаа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00947 А/483
74 Ганболд Ганцэцэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00942 А/483
75 Гонгор Пүрэвбаатар Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00941 А/483
76 Энхтайван Энхболд Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00940 А/483
77 Нансалмаа Мөнхчулуун Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00937 А/483
78 Цэнд-Аюуш Жанлавцогзол Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00936 А/483
79 Отгонжаргал Сарантуяа Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00935 А/483
80 Эрдэнэсүрэн Өсөхбаяр Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023 А/483