Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
41 Сугир Богд-Очир Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09502 2020-12-24
42 Жигмэд Алиманцэцэг Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00950 2020-12-24
43 Цэнд-Аюуш Болдбаатар Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00949 2020-12-24
44 Ширэндэв Батбаатар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09483 2020-12-24
45 Дорждагва Чинзориг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09481 2020-12-24
46 Отгонхүү Насанбуян Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09457 2020-12-24
47 Энхтуяа Тэмүүлэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09456 2020-12-24
48 Адъяа Дашзэвэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09450 2020-12-24
49 Дашдондог Батсайхан Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09422 2020-12-24
50 Алтангэрэл Пүрэвсүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09411 2020-12-24
51 Эрхэмбаяр Мөнх-Үйлс Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09400 2020-12-24
52 Содовдалай Ёндонцоо Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09377 2020-12-24
53 Ганцэцэг Энхсайхан Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09348 2020-12-24
54 Дамба Бат-Эрдэнэ Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09339 2020-12-24
55 Донров Ганбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09334 2020-12-24
56 Сандаг Туяа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09333 2020-12-24
57 дамдинсүрэн ариунтунгалаг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09325 2020-12-24
58 Батдэлгэр Ванданпүрэв Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09316 2020-12-24
59 МАНДАХНАР ТҮВШИНЖАРГАЛ Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09281 2020-12-24
60 Мөнхбат Сэлэнгэ Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00927 2020-12-24
61 Оюунбат Есүгэн Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09269 2020-12-24
62 Эрдэнэчулуун Энхмаа Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09268 2020-12-24
63 Берд Мурат Серик Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00926 2020-12-24
64 Диймаажав Болдбаатар Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09257 2020-12-24
65 Чулуунбат Амгаланбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09220 2020-12-24
66 Хажат Серик Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09212 2020-12-24
67 Нарантуяа Төгсбаяр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09211 2020-12-24
68 Тамир Төрбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09210 2020-12-24
69 Баярсайхан Ариунбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09209 2020-12-24
70 Борхүү Даваажаргал Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09207 2020-12-24
71 Мөнх-Эрдэнэ Мөнхүүлэй Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09205 2020-12-24
72 Түвшинтөгс Энхзул Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09204 2020-12-24
73 Эрдэнэчимэг Төгөлдөр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09202 2020-12-24
74 Алтанхуяг Мичидмаа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09201 2020-12-24
75 Хосбаяр Урганмандах Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09200 2020-12-24
76 Батсуурь Цэрэннадмид Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09199 2020-12-24
77 Батмөнх Энхбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09198 2020-12-24
78 Машбат Алтайбаатар Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09194 2020-12-24
79 Зундуй Сундуйдамба Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09193 2020-12-24
80 Бат-Өлзий Ганзориг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/09192 2020-12-24