Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
81 Цогт-Очир Батцэцэг Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер пэ85061901 А/483
82 Дорж Анар Бүстэй барилдаан Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00934 А/483
83 Б Мөнх-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00915 2024/01/26 А/25
84 Ганбат Ган-Орхон Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01048 А/483
85 Одсүрэн Баасандорж Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01047 А/483
86 Золбоот Буянжаргал Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00911 А/483
87 Батбаяр Буянтүшиг Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00871 А/483
88 Цогтбаяр Цэнгүүн Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00870 А/483
89 Өрнөх Нэхийт Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00869 А/483
90 Цээлэйхүү Эрхсаран Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00855 2024/03/19 А/164
91 Тулга Ананд Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00854 2024/01/26 А/25
92 Энхбаатар Энх-Уянга Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00853 2024/03/19 А/164
93 Гэрэлт-Од Гэрэлт-Ирээдүй Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00852 2024/03/19 А/164
94 Алтангэрэл Болортуяа Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01044 А/483
95 Энхболд Тэмүүжин Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01046 А/483
96 Шайрийнямбуу Энхцэцэг Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01045 А/483
97 Баяржаргал Болорчулуун Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01043 А/483
98 Наранхүү Баатархүү Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01042 А/483
99 Сэргэлэнбаатар Бямбасүрэн Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2023/01041 А/483
100 Уянга Бэлгүдэй Усанд сэлэлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00844 2024/01/26 А/25
101 Жанцан Төрмөнх Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00831 А/483
102 Доржсүрэн Дашнамжил Байт харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00827 А/483
103 Дамбадаржаа Мөнхсайхан Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00822 А/483
104 Анхбаяр Тулга Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00819 2024/01/26 А/25
105 Ганзориг Цэлмэг Бүжгийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00818 2024/01/26 А/25
106 Ганзориг Гүнчинмаа Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00801 А/483
107 Эрдэнэбаяр Лхагвацэцэг Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00800 А/483
108 Нарангэрэл Анужин Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00799 А/483
109 Ундрах Айыына Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00798 А/483
110 Батбаатар Соёлсайхан Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00795 А/483
111 Батбаяр Должинзуу Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00764 А/483
112 Нямсүрэн Мөрөн Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00738 А/483
113 Баатаржав Ичинхорлоо Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00736 А/483
114 Занабазбар Чингис Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00745 2024/01/26 А/25
115 Ганзориг Маргад Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00741 А/483
116 Одхүү Анар - Эрдэнэ Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00740 А/483
117 Цэгмэд Жадамба Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00735 А/483
118 Сүхтөмөр Дэлгэрмаа Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00734 А/483
119 Гэрэлчулуун Сэргэлэн Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00732 А/483
120 Ойдовдорж Мөнхтөр Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00731 А/483