Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
121 Сандуйжав Энхбаатар Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00450 А/410
122 Отгончулуун Пүрэв-Эрдэнэ Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00442 А/410
123 Агваансүрэн Зулцэцэг Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00419 А/410
124 Аз-Их Сүхбат Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00418 А/410
125 Чинчулуун Баярмагнай Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00407 А/410
126 Бямбаа Болдням Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00406 А/410
127 Шараа Адъяабаяр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00405 А/410
128 Лэгдэн Баярмаа Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00404 А/410
129 Бадамааргаа Алтансувд Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00403 А/410
130 Амаржаргал Мөнхундрах Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00402 А/410
131 Галхүү Оюунчимэг Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00400 А/410
132 Одсүрэн Баярхүү Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00399 А/410
133 Бэгзжав Энхтөр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00398 А/410
134 Болдбаатар Алтантуяа Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00387 А/410
135 Батгэрэл Мягмардорж Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00332 А/410
136 Алексей Амарсүрэн Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00331 А/483
137 Дамбадаржаа Номинзул Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00329 А/410
138 Лхамаа Амаржаргал Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00328 А/410
139 Дангаасүрэн Шинэбаяр Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00322 А/410
140 Даваахүү Баттөр Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00321 А/410
141 Зэвгээ Бат-Эрдэнэ Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00319 А/410
142 Дэлгэрмаа Лхагвасүрэн Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00316 А/410
143 Энхбат Хишигдэлгэр Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00333 А/410
144 Туулайхүү Номин Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00332 А/410
145 Батбаяр Эрхэмбаяр Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00328 А/410
146 Доржсэмбэ Доржнамжил Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00321 А/483
147 Нансаа-Одбум Хосбаяр Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00317 А/410
148 Осорхүү Гүндсамба Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00313 А/410
149 Мөнхбаясгалан Анхилуун Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00311 А/410
150 Батсуурь Болормаа Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00310 А/410
151 Нарангэрэл Баярмаа Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00308 А/410
152 Тунгалаг Пүрэвлоов Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00307 А/410
153 Оюунчимэг Тэмүүжин Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00306 А/410
154 Сайнбилэг Алтантуяа Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00286 А/410
155 Эрдэнэбаатар Насанбат Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00285 А/410
156 Мягмар Дуламсүрэн Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00284 А/410
157 Жуков Баатарболд Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00283 А/410
158 Гүртэн Дэлгэрдалай Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00068
159 Цэгмид Эрдэнээ Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/26750 2023-03-01
160 Даваасүрэн Тодням Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/53410 2023-03-01