Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1601 Цэрэн Раднаа Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/96023 2020-12-24
1602 Бямбаа Төрбат Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/48479 2020-12-24
1603 Батбаяр Энхтамир Усанд сэлэлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/90153 2020 А/115 2020-12-24
1604 Баттамир Хорлоо Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/81582 2020-12-24
1605 Ганхуяг Ханбүргэд Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/29839 2020-12-24
1606 Пунцаг Эрдэнэбилэг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/33448 2020-12-24
1607 Батчулуун Золбаяр Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2019/11737 2020-12-24
1608 Базаргүр Гандорж Мотоцикл спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/36530 2020-12-24
1609 Цогтбаатар Бямбазаяа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/16284 2020-12-24
1610 Бямбасүрэн Мөнхнар Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/28212 2020-12-24
1611 Ганбаатар Отгонжаргал Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/35760 2020-12-24
1612 Амартүвшин Батжаргал Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/94703 2020-12-24
1613 Баатар Хишигбаатар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/70578 2020-12-24
1614 Ганхуяг Ганбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/15820 2020-12-24
1615 Бердмурат Серик Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/49939 2020-12-24
1616 Өлзийбадрах Саруул-Од Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2019/43769 2020-12-24
1617 Цээнсамбуу АНХБАЯР Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/53044 2020-12-24
1618 Даваа Мягмарпүрэв Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/60013 2020-12-24
1619 Пүрвээ Номин-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/58364 2020-12-24
1620 Бат-Орших Болор-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/79960 2020-12-24
1621 Хаянхярваа Нямдорж Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/50335 2020-12-24
1622 Шаравсамбуу Эрдэнэтуяа Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/95814 2020-12-24
1623 Ганбат Сүрэн Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83757 2020-12-24
1624 Шаравсамбуу Эрдэнэтуяа Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76555 2020-12-24
1625 Цогтбаатар Төгсболд Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/11989 2020-12-24
1626 Артаасэд Баттөмөр Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/40762 2020-12-24
1627 Дамдинсүрэн Пүрэвдорж Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/49308 2020-12-24
1628 Галсандорж АМГАЛАНЗАЯА Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/75029 2020-12-24
1629 Магсар Тогтохбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/38425 2020-12-24
1630 Бавуудорж Баасанхүү Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/79123 2020-12-24
1631 Батсайхан Тэнгис Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/90151 2020-12-24
1632 Наранхүү Хадбаатар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/14447 2020-12-24
1633 Отгонбаяр Саруул Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/75965 2020-12-24
1634 Пүрэвхүү Шинэхүү Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39005 2020-12-24
1635 Батхүү Ванданочир Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/33100 2020-12-24
1636 Төмөртогоо Түвшинтулга Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39162 2020-12-24
1637 Мөнх-Эрдэнэ Даваабанди Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/42536 2020-12-24
1638 Төмөрбаатар Ганболор Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/49434 2020-12-24
1639 Эрхэмзул Элбэрэл Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/26264 2020-12-24
1640 Энхтүвшин Энхдалай Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/33352 2020-12-24