Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1641 Пүрэвхүү Номинчимэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/82824 2020-12-24
1642 Болд Түвшинбат Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/89802 2020-12-24
1643 Бэгзсүрэн Амаржаргал Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/94962 2020-12-24
1644 Данх Зоригтбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/66089 2020-12-24
1645 Ганбат Түвшин Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/90201 2020-12-24
1646 Гантулга Энхбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/79265 2020-12-24
1647 Эрдэнэчулуун Батмөнх Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/16416 2020-12-24
1648 Дашдаваа Чинзориг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/82720 2020-12-24
1649 Эрдэнэбилэг Гандиймаа Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/38611 2020-12-24
1650 Лхаажав Самбанүрдэв Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/56113 2020-12-24
1651 Мишигдорж Төрбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76583 2020-12-24
1652 Отгонцоож Мөнхзолбоо Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/52083 2020-12-24
1653 Баасандорж Батбилэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/95655 2020-12-24
1654 Нандинцэцэг Анударь Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/31555 2020-12-24
1655 Гүнчин Батзаяа Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/28894 2020-12-24
1656 Энхээ Энх-Амгалан Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/12222 2020-12-24
1657 Жаргал Чинзориг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/28955 2020-12-24
1658 УЛААНХҮҮ МӨНХБААТАР Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/51688 2020-12-24
1659 Чинбат Алтангэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/18417 2020-12-24
1660 Бат-Очир Болортуяа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/77200 2020-12-24
1661 Бүдээ Баттөр Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/60073 2020-12-24
1662 Оюунбилэг Сайнбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/29536 2020-12-24
1663 Гэндэндаржаа Банзрагч Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/42597 2020-12-24
1664 Гаваа Энхцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/96334 2020-12-24
1665 Даваажав Долгорсүрэнг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/26274 2020-12-24
1666 Эрдэнэ-Очир Ганзориг Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/43394 2020-12-24
1667 Батсүх Оюунгэрэл Үндэсний сурын харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2019/93909 2020-12-24
1668 Гочоо Энхцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/11888 2020-12-24
1669 Батцагаан Мөнгөнтулга Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/25462 2020-12-24
1670 Эрдэнэбат Пүрэвдорж Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/93363 2020-12-24
1671 Пагамсүрэн Алтантулга Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39672 2020-12-24
1672 Байлдагч Баянсан Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/24332 2020-12-24
1673 Жанчив Хурц Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/96089 2020-12-24
1674 Цэрэнбаатар Ганзориг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/48082 2020-12-24
1675 Авирмэд Амар-Отгон Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/95949 2020-12-24
1676 Жаргалов Владимир Мункожапович Буриад сурын харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2019/73505 2020-12-24
1677 Дорж Цэгмэд Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/41856 2020-12-24
1678 Сурмаажав Саранцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/80441 2020-12-24
1679 Дарьзав Ганхуяг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/79977 2020-12-24
1680 Тэрбиш Одонхүү Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/30956 2020-12-24