Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1681 Чулуунцэцэг Очирхуяг Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/22768 2020-12-24
1682 Баяраа Сарангуа Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/19007 A/319 2020-12-24
1683 Дашдорж Найдан Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/94355 A/319 2020-12-24
1684 Бямба Батмөнх Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/25650 A/319 2020-12-24
1685 Мединеш Кулиза Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/32816 2020-12-24
1686 Таттекей Мейрам Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/91055 2020-12-24
1687 Пагмажав Даваахүү Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/10036 2020-12-24
1688 Лхагвасүрэн Номин-Эрдэнэ Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/42186 A/319 2020-12-24
1689 БАТЗУЛ ЗОЛБАЯР Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/18843 A/319 2020-12-24
1690 ӨЛЗИЙСАЙХАН САРАНДАГИНА Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/17059 A/319 2020-12-24
1691 Жамсран Өлзий-солонго Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2019/36805 2020-12-24
1692 Батбаяр Сэлэнгэ Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/17742 A/319 2020-12-24
1693 Баттөр Даваажав Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39623 2020-12-24
1694 Батсайхан Ариунболд Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/82280 2020-12-24
1695 Норжмаа Цэдэнбал Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/32483 2020-12-24
1696 Ням-Осор Наранболд Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/80948 2020-12-24
1697 Дагинаа Төрбат Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/60238 2020-12-24
1698 Баясгалан Гарьдмагнай Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83084 2020-12-24
1699 Хүрэлбаатар Цэнд-Аюуш Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/15317 2020-12-24
1700 Баатарболд Золбаяр Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/53050 2020-12-24
1701 Шарав Баянжаргал Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/64203 2020-12-24
1702 Сангарагчаа Ганбаатар Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2019/22966 A/319 2020-12-24
1703 Чулуунбаатар Батзориг Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/24373 A/319 2020-12-24
1704 Цэрэндорж Батболд Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/15019 A/319 2020-12-24
1705 Бямбасүрэн Эрдэнэбат Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/73352 A/319 2020-12-24
1706 Цогтбаатар Төгсболд Гардан тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2019/19660 A/319 2020-12-24
1707 Цогтбаатар Төгсболд Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/10345 A/319 2020-12-24
1708 Мандах Гансүх Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/66252 A/319 2020-12-24
1709 Осор Энхтөр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/10035 2020-12-24
1710 Отгонсүрэн Батбилэг Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/67951 A/319 2020-12-24
1711 Лувсанчимэд Алтангэрэл Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/20215 A/319 2020-12-24
1712 Алтангэрэл Алтанцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/84225 A/319 2020-12-24
1713 Дашдорж Батчимэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/22521 A/319 2020-12-24
1714 Бойжир Доржханд Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/98016 A/319 2020-12-24
1715 Жамбаа Түмэнжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/84788 A/319 2020-12-24
1716 Лувсандорж Дагийсүрэн Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/44882 A/319 2020-12-24
1717 Ширнэн Бурмаа Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/49096 A/319 2020-12-24
1718 Оюунчимэг Болор Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/91973 A/319 2020-12-24
1719 Дорж Ганболд Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2019/12752 A/319 2020-12-24
1720 Ганбаа Хэрлэнмөрөн Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2019/56515 A/319 2020-12-24