Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1721 Дорж Ганбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/93978 A/319 2020-12-24
1722 Налжир Алзахгүйбаатар Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/57944 A/319 2020-12-24
1723 Лхагвасүрэн Отгонцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/19090 A/319 2020-12-24
1724 Баатарчулуун Оюунчулуун Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/69315 A/319 2020-12-24
1725 Доржпалам Батсүх Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/98248 A/319 2020-12-24
1726 Сандагжав Үржинжав Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/44464 A/319 2020-12-24
1727 Лхагважав Түвшинжаргал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/81083 A/319 2020-12-24
1728 Энхтайван Ариунболд Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/72392 A/319 2020-12-24
1729 БААСАНСҮРЭН ОЙДОВЧИМЭД Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/32605 A/319 2020-12-24
1730 Одбаатар Хангал Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/70068 A/319 2020-12-24
1731 ЛХАГВАСҮРЭН СҮСҮРБАРАМ Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/78816 A/319 2020-12-24
1732 Отгонжаргал Азхүү Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/97971 A/319 2020-12-24
1733 Болд Ганхайч Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/38926 A/319 2020-12-24
1734 Дашням Батжаргал Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/44410 2020-12-24
1735 Энхболд Энхбаяр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/44860 A/319 2020-12-24
1736 Ганбаатар Наранцэцэг Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/44296 A/319 2020-12-24
1737 Мөнхбаатар Цогтгэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/77281 A/319 2020-12-24
1738 Гүржав Сайнжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/89942 A/304 2020-12-24
1739 Бат-Очир Хосхөлөг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/88118 A/319 2020-12-24
1740 Буяндэлгэр Эрдэнэзул Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/21822 A/319 2020-12-24
1741 Баатарцогт Үүлэнтайсуухүү Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/28858 A/319 2020-12-24
1742 Дагвадорж Саруултөгс Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/66540 A/304 2020-12-24
1743 Наранхүү Хадбаатар Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/26219 A/304 2020-12-24
1744 Баттулга Мөррэнцэн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/85819 A/304 2020-12-24
1745 БЯМБАЦОГТ СҮРЭН Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/50824 A/319 2020-12-24
1746 Пүрэвжал Дүүрэнжаргал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/11887 A/319 2020-12-24
1747 Очиржав Батболд Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/38557 A/319 2020-12-24
1748 Тогоо Идэрдорж Ушу Олон улсын хэмжээний мастер 2019/47218 2020-12-24
1749 Тогоо Идэрдорж Ушу Олон улсын хэмжээний мастер 2019/85638 A/265 2020-12-24
1750 Капитан Төгелен Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/93612 A/304 2020-12-24
1751 Пэрэнлэй Мөнхбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/87531 A/265 2020-12-24
1752 Батмөнх Сэрээтэр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/65189 A/265 2020-12-24
1753 Энхбаатар Батбаяр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/56850 A/304 2020-12-24
1754 Цолмонбаатар Анударь Буудлага Олон улсын хэмжээний мастер 2019/62600 A/265 2020-12-24
1755 Сүрэн Хүрэлбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/34387 A/265 2020-12-24
1756 Мягмар Дэлгэрхүү Усанд сэлэлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/67764 2020-12-24
1757 Лхамсүрэн Доржсүрэн Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/56955 A/247 2020-12-24
1758 Ишдорж Отгонбаяр Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/75483 A/247 2020-12-24
1759 Энхбат Оргил Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/98616 A/247 2020-12-24
1760 Батсайхан Өнөрбаяр Мотоцикл спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/34954 A/247 2020-12-24