Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1761 Дашдаваа Сонинбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/34229 A/247 2020-12-24
1762 Ренчинханд Алтантуяа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76989 A/205 2020-12-24
1763 Баттөр Сугаррагчаа Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2019/34963 A/205 2020-12-24
1764 Эрдэнэбилэг Батхүү Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/49068 A/205 2020-12-24
1765 Адьяа Лувсанжамц Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/92005 A/205 2020-12-24
1766 Сугар Бат-Орших Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/63750 A/205 2020-12-24
1767 Ариунбаяр Мөнхбаяр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/24703 A/205 2020-12-24
1768 Ганболд Энхнаран Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/26789 A/205 2020-12-24
1769 Отгонзаяат Эрдэнэдэлгэр Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/38285 2020-12-24
1770 Доржсүрэн Очир Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/13257 2020-12-24
1771 Баттулга Төрбөт Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/32408 A/205 2020-12-24
1772 Дэмбэрэл Цэрэнбат Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/33057 A/205 2020-12-24
1773 Батнасан Түмэнжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/20061 A/164 2020-12-24
1774 Баттулга Нэмэхбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76837 A/164 2020-12-24
1775 Үнэнбат Давхарбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/17038 A/164 2020-12-24
1776 Рагчаа Лхамсүрэн Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/80425 2020-12-24
1777 Пүрэвсүрэн Жаргалсайхан Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/81383 A/164 2020-12-24
1778 Санжмятав Энхбат Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/61790 A/164 2020-12-24
1779 Довдон Батнасан Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/60774 A/164 2020-12-24
1780 пэрэнлэй Батмөнх Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/38919 A/164 2020-12-24
1781 Баасанбаа Болдбаатар Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/98208 A/164 2020-12-24
1782 Домбожав Буянтогтох Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/13768 A/205 2020-12-24
1783 Баттогтох Ганбаяр Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/74710 A/164 2020-12-24
1784 Зоригт Баясгалан Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/91327 A/164 2020-12-24
1785 Баярсанаа Чинзоригт Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83081 A/164 2020-12-24
1786 Баатар Зоригт Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/69682 A/164 2020-12-24
1787 Дамбийсүрэн Гансүх Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/10025 2020-12-24
1788 Нямдай Баасанхүү Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/91274 A/164 2020-12-24
1789 Шамбаа Цогтбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/11156 A/164 2020-12-24
1790 Батмөнх Болбаатар Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83864 A/164 2020-12-24
1791 Бат-Эрдэнэ Учрал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/78418 A/164 2020-12-24
1792 Болдбаатар Баатархүү Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/69935 A/164 2020-12-24
1793 Содбилэг Уранбилэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/98021 A/164 2020-12-24
1794 Болдбаатар Гандорж Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/78728 A/164 2020-12-24
1795 Долгорсүрэн Нямаа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/37364 A/164 2020-12-24
1796 БАЯРСАЙХАН ЦЭРЭНДУЛАМ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/75735 A/164 2020-12-24
1797 Нармандах Мөнхтуяа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/14148 A/164 2020-12-24
1798 ЗОРИГОО НАМУУДАРЬ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/79529 A/164 2020-12-24
1799 ТӨМӨРБААТАР БИЛЭГСАЙХАН Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/12607 A/164 2020-12-24
1800 Чулуунбаатар Мөнхбөөтөр Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/96941 А/129 2020-12-24