Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1801 Батмөнх Болбаатар Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83864 A/164 2020-12-24
1802 Бат-Эрдэнэ Учрал Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/78418 A/164 2020-12-24
1803 Болдбаатар Баатархүү Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/69935 A/164 2020-12-24
1804 Содбилэг Уранбилэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/98021 A/164 2020-12-24
1805 Болдбаатар Гандорж Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/78728 A/164 2020-12-24
1806 Долгорсүрэн Нямаа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/37364 A/164 2020-12-24
1807 БАЯРСАЙХАН ЦЭРЭНДУЛАМ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/75735 A/164 2020-12-24
1808 Нармандах Мөнхтуяа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/14148 A/164 2020-12-24
1809 ЗОРИГОО НАМУУДАРЬ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/79529 A/164 2020-12-24
1810 ТӨМӨРБААТАР БИЛЭГСАЙХАН Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/12607 A/164 2020-12-24
1811 Чулуунбаатар Мөнхбөөтөр Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/96941 А/129 2020-12-24
1812 Барнасан Батпүрэв Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/13895 А/129 2020-12-24
1813 Пүрэвдорж Ганбат Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/29119 А/129 2020-12-24
1814 Баярсайхан Бямбасүрэн Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/49975 A/164 2020-12-24
1815 Жаргалсайхан Баярсайхан Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/70347 А/129 2020-12-24
1816 Очирбат Орхонтуул Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/56585 А/129 2020-12-24
1817 Ганбүргэд Тэмүүжин Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/50428 A/205 2020-12-24
1818 Лувсандорж Батцэнгэл Гүйлтийн тэшүүр Олон улсын хэмжээний мастер 2019/83033 А/129 2020-12-24
1819 Батгэрэл Батхүлэг Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2019/16057 А/129 2020-12-24
1820 Отгонлхагва Золбаяр Гүйлтийн Цана Олон улсын хэмжээний мастер 2019/25168 А/129 2020-12-24
1821 Цогтоо Шинэбаяр Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/78921 А/129 2020-12-24
1822 Баатархүү Цэрэнбалжир Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/52208 А/129 2020-12-24
1823 Даваадорж Мөнгөнхуяг Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/94000 А/129 2020-12-24
1824 Мөнхбаяр Батболд Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2019/53253 А/129 2020-12-24
1825 Төмөрхуяг Нацагням Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/95172 A/164 2020-12-24
1826 Амгаланбаатар Амартайван Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/61638 А/129 2020-12-24
1827 Гэрэлбадрах Ганболд Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/63673 А/129 2020-12-24
1828 Баатар Батчулуун Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2019/13494 А/129 2020-12-24
1829 Ганхүү Цэрэнтогтох Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/44311 A/164 2020-12-24
1830 Цэвээндорж Бямбадорж Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/10919 A/205 2020-12-24
1831 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/86941 A/71 2020-12-24
1832 Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/77792 A/71 2020-12-24
1833 Гомбосүрэн Энэрэл Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39140 A/71 2020-12-24
1834 Батсайхан Мөнгөндөл Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39994 A/205 2020-12-24
1835 Сэнжбаатар Баатарсүрэн Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/73165 A/71 2020-12-24
1836 Сарангэрэл Түвшинбаяр Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/20960 A/28 2020-12-24
1837 Мягмарсүрэн Алтантүлхүүр Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/52399 A/28 2020-12-24
1838 Цэнд Баатархуяг Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/88066 A/28 2020-12-24
1839 Шаравсамбуу Ган-Эрдэнэ Дартс Олон улсын хэмжээний мастер 2019/41532 A/28 2020-12-24
1840 Балжинням Нэргүй Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/62195 A/71 2020-12-24