Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1841 Норжмаа Сүхбаатар Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/43718 A/28 2020-12-24
1842 Мягмарчимэд Цэрэнбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/73580 A/205 2020-12-24
1843 Цэдэнжав Лхамжав Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/32226 A/71 2020-12-24
1844 Батдэлгэр Нандинцэцэг Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2019/59216 A/71 2020-12-24
1845 Гантогтох Амаржаргал Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/40399 A/71 2020-12-23
1846 Лхан-Аажав Маралгоо Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/70086 A/71 2020-12-23
1847 Отгонсүрэн Амин-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/65256 A/71 2020-12-23
1848 Мөнхжаргал Мөнх-Очир Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/89934 A/71 2020-12-23
1849 Галиндэв Энхжаргал Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/67918 A/71 2020-12-23
1850 Монцоо Батцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39414 A/71 2020-12-23
1851 Доржсүрэн Батцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/42944 A/71 2020-12-23
1852 Содномдорж Уянга Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/43661 A/71 2020-12-23
1853 Эрдэнэсувд Тамир Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/67820 A/71 2020-12-23
1854 Нарантуяа Ганзаяа Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/19852 A/71 2020-12-23
1855 Дамдинсүрэн Анхжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/37552 A/71 2020-12-23
1856 Даваажав Энхтуул Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2019/21375 A/71 2020-12-23
1857 Амарсайхан Дөлгөөн Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76576 A/205 2020-12-23
1858 Батчулуун Алтанхөлөг Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2019/10987 A/205 2020-12-23
1859 Батчулуун Батцоож Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/57062 A/205 2020-12-23
1860 Сүхбаатар Гэрэлт-Од Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/24839 A/71 2020-12-23
1861 Лхагважав Баатарзориг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/39267 A/28 2020-12-23
1862 Энхсайхан Дэлгэрмаа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76687 А/129 2020-12-23
1863 Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/29450 A/28 2020-12-23
1864 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/94160 A/28 2020-12-23
1865 Нэргүй Ялалт Пара Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/18160 А/129 2020-12-23
1866 Цэрэндулам Зориг Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/95184 A/28 2020-12-23
1867 Өлзийсайхан Батзул Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2019/37580 A/28 2020-12-23
1868 Даваа Ооргой Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/42394 A/02 2020-12-23
1869 Бадарч Мөнхбаяр Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/32186 A/02 2020-12-23
1870 Равсал Володя Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/81470 A/02 2020-12-23
1871 Болдбаатар Хонгорзул Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2019/21464 A/28 2020-12-23
1872 Эрдэмбаяр Алтантуяа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2019/69998 A/02 2020-12-23
1873 Саранцэцэг Ууганзаяа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2019/94485 A/164 2020-12-23
1874 Энхтайван Болор-Эрдэнэ Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2019/76430 A/164 2020-12-23
1875 Даяндорж Үнэнтуяа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2019/93628 A/205 2020-12-23
1876 Дашсамбуу Эрдэнэсувд Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/17590 A/02 2020-12-23
1877 Эрдэнэбат Сайханбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/33456 A/02 2020-12-23
1878 Чойжинсамбуу Ганхуяг Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/82864 A/02 2020-12-23
1879 Наран-Очир Лхагва-Цэдэн Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/40332 A/02 2020-12-23
1880 Сүхбаатар Ядамдорж Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/35418 2020-12-23