Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1881 Батбаатар Энхцэцэг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/89700 A/02 2020-12-23
1882 Банзрагч Сүртөгөлдөр Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/91560 A/205 2020-12-23
1883 Баттулга Батжавхлан Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/77018 2020-12-23
1884 Цэрэндолгор Энхчимэг Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/87721 2020-12-23
1885 Долгорсүрэн Дэлгэрдарь Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/96309 2020-12-23
1886 Шаалуу Эрдэнэбаатар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/62524 2020-12-23
1887 Батаа Сайнбуян Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/31166 2020-12-23
1888 Ганхуяг Мөнхбат Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/54174 2020-12-23
1889 Хүдэр Латиф Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2017/10014 2020-12-23
1890 Аюурзана Цогзолмаа Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/35656 А/374 2020-12-23
1891 Даш Туяа Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/29427 А/374 2020-12-23
1892 Жамбаа Түмэнжаргал Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/81546 А/374 2020-12-23
1893 Цэндсүрэн Цэрэнханд Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/40722 А/374 2020-12-23
1894 Дэмчигдорж Эрдэнэбаяр Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/65731 А/374 2020-12-23
1895 Байгалдалай Тэян Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/39581 A/28 2020-12-23
1896 Жамъяан Батчимэг Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/44605 А/374 2020-12-23
1897 Дэмчигдорж Эрдэнэбаяр Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/36137 2020-12-23
1898 Ширчинжав Лочин Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/53215 A/02 2020-12-23
1899 Соёл-Эрдэнэ Батцэнгэл Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/61227 А/374 2020-12-23
1900 Ганбаатар Уугантуяа Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/53439 А/374 2020-12-23
1901 Дамаа Ариунжаргал Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/57671 А/374 2020-12-23
1902 Хөхөө Ариунаа Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/65651 A/28 2020-12-23
1903 Тунгалаг Солонго Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/16963 A/28 2020-12-23
1904 Отгонбаатар Оюунбилэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73788 A/28 2020-12-23
1905 Бат-Очир Гантулга Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/23331 A/28 2020-12-23
1906 ЭНХБААТАР ЭЛБЭГ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/28537 A/28 2020-12-23
1907 Самбуудорж Буянтогтох Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/80046 А/374 2020-12-23
1908 Уламбаяр Сүрэнжав Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/80366 A/28 2020-12-23
1909 Хүрэлхүү Болортуяа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/67476 А/374 2020-12-23
1910 Эрдэнэбат Билэгсайхан Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/14233 А/374 2020-12-23
1911 Чулуунбаатар Нямзул Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/30110 А/374 2020-12-23
1912 Отгонбаяр Дархижав Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/83224 А/374 2020-12-23
1913 Буяндалай Оюунтүлхүүр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2018/70726 A/28 2020-12-23
1914 Баяраа Халиунаа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/18301 А/374 2020-12-23
1915 Бямбасүрэн Бат-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/90603 А/374 2020-12-23
1916 Нямсүрэн Нэргүй Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2018/86885 А/330 2020-12-23
1917 Ширнэн Болдбаатар Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2018/72696 А/330 2020-12-23
1918 Ганбат Нэгүүн Шайбтай хоккей Олон улсын хэмжээний мастер 2018/79449 А/330 2020-12-23
1919 Содномдаржаа Баасанчулуун Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/15240 А/374 2020-12-23
1920 Эрдэнэчимэг Өнөрмаа Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/11084 А/330 2020-12-23