Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1921 Очирхүү Эрдэнэ-Очир Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/63149 А/374 2020-12-23
1922 Оюунцэцэг Оюунбат Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/68009 А/374 2020-12-23
1923 Далай Цогтбаяр Нисэх загварын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/72448 А/330 2020-12-23
1924 Энхтайван Түвшинзаяа Бүжгийн спортууд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/29609 А/374 2020-12-23
1925 Цэрэндорж Батхуяг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/16473 А/330 2020-12-23
1926 Баатар Төмөрбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/29648 А/330 2020-12-23
1927 Тэгшбуян Мөнх-Эрдэнэ Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/56942 А/330 2020-12-23
1928 Чагнаадорж Баттөр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/12041 А/330 2020-12-23
1929 Цогт Зулзаяа Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/64925 А/374 2020-12-23
1930 Амгаланбаатар Номинзул Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/93378 А/374 2020-12-23
1931 Баярмагнай Хишигзаяа Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/79428 А/374 2020-12-23
1932 Баярмагнай Хишигбуян Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/75391 А/374 2020-12-23
1933 Гансүх Номин-Эрдэнэ Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/49575 А/374 2020-12-23
1934 Сод-Oд Энхжин Уран сайхны гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2018/88709 А/374 2020-12-23
1935 Баатархүү Мөнхжин Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2018/94088 А/330 2020-12-23
1936 Мурат Булбул Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/24549 А/374 2020-12-23
1937 Баттогтох Өнөрзаяа Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73743 А/374 2020-12-23
1938 Даваасүрэн Өлзийтогтох Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/76339 А/330 2020-12-23
1939 Энхболд Дөлгөөнтамир Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2018/76527 А/330 2020-12-23
1940 Галбадрах Дамдингаа Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2018/39563 А/330 2020-12-23
1941 Буяндэлгэр Бат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/74465 А/330 2020-12-23
1942 Буянтөр Лхагвадорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/14292 А/330 2020-12-23
1943 Цэвээнжав Дуламсүрэн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/13025 А/330 2020-12-23
1944 Бадамгарав Баттөр Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/88010 А/330 2020-12-23
1945 Баатар Содномпил Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2018/96657 А/330 2020-12-23
1946 Мягмаржав Батбаяр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/15287 А/374 2020-12-23
1947 Баасанжав Бадмаараг Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/97419 А/374 2020-12-23
1948 Шагдаржав Одончимэг Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/38480 А/374 2020-12-23
1949 Найдан Орлого Радио спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/92471 А/374 2020-12-23
1950 Хаянхярваа Золдэлгэр Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/45083 А/330 2020-12-23
1951 Алимаа Хулан Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/69575 А/374 2020-12-23
1952 Эрдэнэ Ариунтунгалаг Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/76402 А/374 2020-12-23
1953 Дашням Баянжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Олон улсын хэмжээний мастер 2018/73226 А/374 2020-12-23
1954 Баттөмөр Мишээлт Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2018/41281 А/374 2020-12-23
1955 Анж Лхайжав Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/56388 А/285 2020-12-23
1956 Дашдорж Түвшинтөгөлдөр Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2018/40448 А/330 2020-12-23
1957 Чогсом Оюунцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2018/40885 А/330 2020-12-23
1958 Чулуун Цогоо Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2018/15834 А/285 2020-12-23
1959 Нэргүй Хүчит Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2018/84536 А/285 2020-12-23
1960 Гантөмөр Жавхланбаяр Рагби Олон улсын хэмжээний мастер 2018/49600 А/285 2020-12-23