Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
161 Мягмар Дуламсүрэн Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00284 А/410
162 Жуков Баатарболд Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00283 А/410
163 Гүртэн Дэлгэрдалай Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2023/00068
164 Цэгмид Эрдэнээ Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2023/26750 2023-03-01
165 Даваасүрэн Тодням Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/53410 2023-03-01
166 Лувсанжав Дашчирэв Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/46501 2023-03-01
167 Жадамба Дорждулам Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/64928 2023-03-01
168 Б Нармандах Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/82243 2023-03-01
169 Ёндонпэрэнлэй Басхүү Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/97845 2023-03-01
170 Одгэрэл Уранбаяр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/42506 2023-03-01
171 Очирбат Алтантүлхүүр Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/25748 2023-03-01
172 Сономдагва Чинзориг Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/18462 2023-03-01
173 Үржинбаатар Батхишиг Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/58292 2023-03-01
174 Батбилэг Тамир Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2023/41061 2023-03-01
175 Энхбат Жигмэднамжил Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/73011 2023-03-01
176 Жамсран Олонбаяр Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/95051 2023-03-01
177 Дамбадаржаа Гантулга Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2023/19007 2023-03-01
178 Батцэрэн Ариунболд Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/15719 2023-03-01
179 Наваан Нэмэхбаяр Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/93235 2023-03-01
180 Байыт Еркебулан Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/77127 2023-03-01
181 Энхтүвшин Анхзаяа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2023/19260 2023-03-01
182 Гунгаа Элбэг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/65337 2023-03-01
183 Амгалан Саранзул Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/15579 2023-03-01
184 Уранчимэг Мөнх-Эрдэнэ Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2023/21502 2023-03-01
185 Цэвээнсүрэн Цогбадрах Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2023/16021 2023-03-01
186 Пүрэвсүрэн Бат-Амгалан Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/49674 2023-03-01
187 Цэгмид Баттулга Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/29338 2023-03-01
188 Сүхбат Баярнаран Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/82681 2023-03-01
189 Насанбаяр Дашболдцэцэг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/51133 2023-03-01
190 Шаяхмет Ислам Аллабек Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2022/76545 2023-03-01
191 Жанчив Сарнай Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/56511 2023-03-01
192 Оюун-Эрдэнэ Баярцэнгэл Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2022/19812 2023-03-01
193 Одбаатар Чагнаадорж Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/53004 2023-03-01
194 энхтөр идэртулга Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/45446 2023-03-01
195 Хаулет Темирбек Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/79580 2023-03-01
196 Батмөнх Болор-Эрдэнэ Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/32761 2023-03-01
197 Батхишиг Билэгт Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/26361 2023-03-01
198 Мөнхцэдэв Ичинхорлоо Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/32351 2023-03-01
199 Цэрэндондов Оюун-Эрдэнэ Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/21620 2023-03-01
200 Одгэрэл Уранбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/23622 2023-03-01