Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
161 Батмөнх Марал-Эрдэнэ Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08244 2020-12-24
162 Батсайхан Тэгшбаяр Дугуй Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08239 2020-12-24
163 ТӨРТОГТОХ ОТГОНЗАЯА Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08208 2020-12-24
164 Дамиран Цэгмид Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08183 2020-12-24
165 Өлзийтогтох Бат-Орших Сумо Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08178 2020-12-24
166 Нямбаа Юля Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08169 2020-12-24
167 Чимиддорж Батцогт Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08168 2020-12-24
168 Балдан-Очир Уранбайгал Аэробик гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08161 2020-12-24
169 Чинболд Халиун Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08156 2020-12-24
170 Батмөнх Бүрэнзориг Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08153 2020-12-24
171 Загдсүрэн Энхтуяа Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08148 2020-12-24
172 Чимиддорж Оюунгэрэл Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08141 2020-12-24
173 Чулуунбаатар Ням Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08119 2020-12-24
174 Должин Тогтох Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08105 2020-12-24
175 Ганзориг Ануужин Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08103 2020-12-24
176 Раднаа Сайханжаргал Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08093 2020-12-24
177 Энхбаяр Үүрмөнх Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00809 2020-12-24
178 Батдорж Халиун Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08080 2020-12-24
179 Төмөрбаатар Наранзул Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00808 2020-12-24
180 Отгонбаяр Дархижав Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08078 2020-12-24
181 Батнасан Тунгалаг Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08074 2020-12-24
182 Сүхболд Мөнхзаяа Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00807 2020-12-24
183 Цэдэн Даваасүрэн Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08067 2020-12-24
184 Хурмангази Жандос Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08066 2020-12-24
185 Батбаяр Отгонбаяр Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08061 2020-12-24
186 Манал Санжаа Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00806 2020-12-24
187 Цогтсайхан Галсантогтох Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08059 2020-12-24
188 Бадам Алтансувд Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08056 2020-12-24
189 Бүрэнтогтох Ган-Очир Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00805 2020-12-24
190 ТӨмөрбаатар Цогт-Эрдэнэ Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00804 2020-12-24
191 Отгондулам Сугар Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08035 2020-12-24
192 Энхээ Түмэн-Өлзий Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08027 2020-12-24
193 Амарсайхан Нямдорж Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08021 2020-12-24
194 Ганхуяг УУганбаяр Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00802 2020-12-24
195 Сэрээтэр Амгаабазар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08018 2020-12-24
196 Эрдэнэсүрэн Нарангэрэл Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00801 2020-12-24
197 Алтанцэцэг Лутсайхан Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2017/08006 2020-12-24
198 Банзрагч Баянмөнх Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00800 2020-12-24
199 Тунгалаг Мөнхтуяа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2013/00799 2020-12-24
200 ЦОГНЭМЭХ НЭМЭХ Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2017/07981 2020-12-24