Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
201 Шаяхмет Ислам Аллабек Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2022/76545 2023-03-01
202 Жанчив Сарнай Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/56511 2023-03-01
203 Оюун-Эрдэнэ Баярцэнгэл Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2022/19812 2023-03-01
204 Одбаатар Чагнаадорж Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/53004 2023-03-01
205 энхтөр идэртулга Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/45446 2023-03-01
206 Хаулет Темирбек Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/79580 2023-03-01
207 Батмөнх Болор-Эрдэнэ Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/32761 2023-03-01
208 Батхишиг Билэгт Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/26361 2023-03-01
209 Мөнхцэдэв Ичинхорлоо Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/32351 2023-03-01
210 Цэрэндондов Оюун-Эрдэнэ Ширээний теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/21620 2023-03-01
211 Одгэрэл Уранбаяр Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/23622 2023-03-01
212 Лхайжав Туруунаа Пара Жүдо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/42824 2023-03-01
213 Бэгзсүрэн Очирболд Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2022/49947 2023-03-01
214 Рэнцэнцэдэв Шинэбаяр Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/37638 2023-03-01
215 Дашсамбуу Эрдэнэсувд Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/36532 2023-03-01
216 Ойдов Баасансүрэн Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/69966 2023-03-01
217 Жамбалдорж Баяртулга Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/58322 2023-03-01
218 Болдбаатар Тарва Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/63983 2023-03-01
219 Энхтайван Гантогтох Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/66561 2023-03-01
220 Оюунгэрэл Оюунчимэг Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/34869 2023-03-01
221 Лочин Мөнхчулуун Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/84106 2023-03-01
222 Мягмар Цогтсайхан Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/75254 2023-03-01
223 Лхагвасүрэн Урианхай Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/48261 2023-03-01
224 Норовсүрэн Лхагвадолгор Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2022/95688 2023-03-01
225 Алтанхуяг Гантулга Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/98393 2022/11/08 А/213 2023-03-01
226 Чогсомжав Маралгоо Талбайн теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/31647 2023-03-01
227 Банзрагч Болормаа Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/39661 2023-03-01
228 Цэндээ Анхбаяр Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/41554 2022/11/08 А/213 2023-03-01
229 Даваасамбуу Бадамханд Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/90625 2022/11/08 А/213 2023-03-01
230 Цэрэнлхам Эрдэнэчимэг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/58165 2022/11/08 А/213 2023-03-01
231 Зайжид Нямзул Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/37353 2022/11/08 А/213 2023-03-01
232 Хайдав Пүрэв Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/75322 2022/11/08 А/213 2023-03-01
233 Баярмөнх Нүрзэд Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/39559 2022/11/08 А/213 2023-03-01
234 Алтангэрэл Очгэрэл Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/83879 2022/11/08 А/213 2023-03-01
235 Сосорбарам Чойжилсүрэн Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/50627 2022/11/08 А/213 2023-03-01
236 Галбат Ганболд Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/40034 2022/11/08 А/213 2023-03-01
237 Лхагва Уртнасан Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/94783 2022/11/08 А/213 2023-03-01
238 Лхагвасүрэн Отгонцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/87838 2023-03-01
239 БАЯРМАА БИЛГҮҮН Софт теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/41851 2023-03-01
240 Ганбаатар Батирээдүй Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/55252 2023-03-01