Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
241 Алтангэрэл Очгэрэл Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/83879 2022/11/08 А/213 2023-03-01
242 Сосорбарам Чойжилсүрэн Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/50627 2022/11/08 А/213 2023-03-01
243 Галбат Ганболд Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/40034 2022/11/08 А/213 2023-03-01
244 Лхагва Уртнасан Олон улсын Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/94783 2022/11/08 А/213 2023-03-01
245 Лхагвасүрэн Отгонцэцэг Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/87838 2023-03-01
246 БАЯРМАА БИЛГҮҮН Софт теннис Олон улсын хэмжээний мастер 2022/41851 2023-03-01
247 Ганбаатар Батирээдүй Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/55252 2023-03-01
248 Сайнбилэг Ган-Эрдэнэ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/37065 2023-03-01
249 Жавхлантөгс Жаргалан Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/55497 2023-03-01
250 Буянбаатар Эрдэнэбилэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/61446 2023-03-01
251 Жавхлантөгс Хүслэн Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/18774 2023-03-01
252 Лувсан Пүрэвжав Мотоцикл спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/37184 2023-03-01
253 Лодой ДОЛГОРСҮРЭН Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/22185 2022/11/08 А/213 2023-03-01
254 Пүрэвсүрэн Бат-Амгалан Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/54086 2023-03-01
255 Олонбаяр Сүлдхүү Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/56714 2022/11/08 А/213 2023-03-01
256 Алтанзул Дөлгөөн Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/77415 2022/11/08 А/213 2023-03-01
257 Ганбаатар Ганхуяг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/57551 2022/11/08 А/213 2023-03-01
258 Алтансувд Мөнх-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/65764 2022/11/08 А/213 2023-03-01
259 Намжилжав Энхнасан Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2022/72590 2022/11/08 А/213 2023-03-01
260 Мижид Баасанжав Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2022/17597 2022/11/08 А/213 2023-03-01
261 Эрдэнэцогт Гансүх Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/91492 2023-03-01
262 Амарсайхан Адъяасүрэн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/77784 2023-03-01
263 Насанжаргал Сэр-Од Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/51782 2023-03-01
264 Энхтайван Сумъяабазар Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/79916 2023-03-01
265 Бямбажав Цогт-Очир Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/98396 2023-03-01
266 Цэрэндолгор Энхчимэг Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/83190 2023-03-01
267 Отгонбаяр Хүслэн Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/45730 2023-03-01
268 Гүнжинлхам Сод-Эрдэнэ Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/58127 2023-03-01
269 Хорлоо Батмөнх Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/88523 2023-03-01
270 Хорлоо Батбилэг Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/80512 2023-03-01
271 Гантулга Тамир Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/32416 2023-03-01
272 Ичинхорлоо Батболд Хэт холын марафон гүйлт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/93257 2023-03-01
273 Ганболд Батхүү Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2022/77365 2023-03-01
274 Ганбаатар Азбилэг Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/14882 2023-03-01
275 Алтангэрэл Азбаяр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/43695 2023-03-01
276 Цогтбаатар Тарав Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/99992 2023-03-01
277 Сандаг-Очир Анударь Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/48637 2023-03-01
278 Даваадорж Цагаадай Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/76960 2023-03-01
279 Даваажав Уранцэцэг Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/51772 2023-03-01
280 Батбаярын Доржсүрэн Бильярд Олон улсын хэмжээний мастер 2022/15521 2023-03-01