Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
281 Сумъяа Билгүүн Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06792 2020-12-24
282 Цэдэндэмбэрэл Лхагвасүрэн Шатар Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06790 2020-12-24
283 Цэцэнхүү Нарантуяа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06779 2020-12-24
284 Чимэддорж Мөнхбат Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06777 2020-12-24
285 Баасандорж Бямбадорж Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06749 2020-12-24
286 Буд Оюунтуяа Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06722 2020-12-24
287 Батбаатар Хишигжаргал Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06721 2020-12-24
288 Буяндэлгэр Бямба-Очир Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06715 2020-12-24
289 Буяндэлгэр Цэрэнмаа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06710 2020-12-24
290 Дашваанжил Бямбадорж Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06700 2020-12-24
291 Отгон Чинбат Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2010/00067 2020-12-24
292 Отгонбат Оюунтуяа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06690 2020-12-24
293 Батням Отгонцэцэг Сагсан бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06677 2020-12-24
294 Алтандөш Цогбадрах Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06675 2020-12-24
295 Чулуунхүү Шинэцэцэг Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06638 2020-12-24
296 Даваа Ган-Эрдэнэ Кикбокс тулаан Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06607 2020-12-24
297 Даваа Ган-Эрдэнэ Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06606 2020-12-24
298 Сувид Байгалмаа Усан спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06601 2020-12-24
299 Баатарсайхан Солонго Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2010/00066 2020-12-24
300 Энхбаатар Энхтамир Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06591 2020-12-24
301 Адъяабаатар Очирсүх Цана Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06590 2020-12-24
302 Мягмар Сугар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06573 2020-12-24
303 Чулуунбаатар Нямзул Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06538 2020-12-24
304 Раадан Дэчинмаа Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06537 2020-12-24
305 Оюунбилэг Цолмон Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06536 2020-12-24
306 Сандагсүрэн Эрдэнэбаяр Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2011/00652 2020-12-24
307 Чулуун Оюунтунгалаг Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06513 2020-12-24
308 Батбаатар Сайнжаргал Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06508 2020-12-24
309 Дашзэвэг Баярболд Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06507 2020-12-24
310 Гончигсүрэн Мөнхзаяа Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06506 2020-12-24
311 Бунддорж Жанчивдорж Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06502 2020-12-24
312 Доржсүрэн Сумъяа Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2010/00065 2020-12-24
313 Цэнд-Аюуш Отгондалай Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06486 2020-12-24
314 Даваасүрэн Гантөмөр Шүхрийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06452 2020-12-24
315 Шарав Ганпүрэв Шүхрийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06451 2020-12-24
316 Батсүх Ууганбаяр Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06442 2020-12-24
317 Чүлтэмсүрэн Отгонбаатар Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06415 2020-12-24
318 Мөнхтогтох Хэрлэнтунгалаг Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06414 2020-12-24
319 Энхбат Уранцэцэг Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06407 2020-12-24
320 Батгэрэл Мөнгөнтуяа Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06388 2020-12-24