Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
281 Батдаваа Есүй Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2022/90723 2023-03-01
282 Эрдэнэсайхан Даариймаа Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2022/22983 2023-03-01
283 Анхбаяр Дашчирэв Зуун буудалт даам Олон улсын хэмжээний мастер 2022/72330 2023-03-01
284 Нямбал Баттулга Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/96350 2023-03-01
285 Ганболд Ганцэцэг Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/45004 2023-03-01
286 Түмниймагнай Төгөлдөр Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/19639 2023-03-01
287 Түмниймагнай Тэмүүлэн Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2022/92022 2023-03-01
288 Доржсүрэн Мөнхтулга Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/88738 2023-03-01
289 Цэгмэд Баатар Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/85354 2023-03-01
290 Пунцаг Гансүх Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/90518 2023-03-01
291 Нацагдорж Баянмөнх Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/19146 2023-03-01
292 Гомбосүрэн Болорням Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/35552 2023-03-01
293 Цогт Үнэнбат Олс таталт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/31653 2023-03-01
294 Дагвадорж Оргилох Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/75299 2023-03-01
295 Цэрэндорж Нямдорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/47933 2023-03-01
296 Бэх-Очир Гантулга Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/41524 2023-03-01
297 Чулуунбаатар Ариунзул Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/35537 2023-03-01
298 Алтангэрэл Баттогтох Уулын спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/48543 2023-03-01
299 Дамдиндорж Энхтүвшин Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/90272 2023-03-01
300 Дамба Мөнхтуул Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/37976 2023-03-01
301 Ичинноров Тэсхүү Пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/58877 2023-03-01
302 Эрдэнэчулуун Бямбасүрэн Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/52447 2023-03-01
303 Баяр-Эрдэнэ Эрдэнэтөгс Пара Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2022/84200 2023-03-01
304 ЦЭРЭНХАНД ХАНДСҮРЭН Самбо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/52373 2023-03-01
305 Бямбацэрэн Учрал Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/69201 2023-03-01
306 Чулуунтогтох Болорцэцэг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/28330 2023-03-01
307 Лхамсүрэн Одончимэг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/88653 2023-03-01
308 Лодонбаа Саруулбат Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/46797 2023-03-01
309 Гэрэлтуяа Болор-Очир Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/94391 2023-03-01
310 Бавуудорж Баасанхүү Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2022/14484 2023-03-01
311 Зандрай Ариунаа Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/32054 2023-03-01
312 Мөнгөнбаяр Мойлоо Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/91391 2023-03-01
313 Чойжхүү Анужин Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/73843 2022/11/08 А/213 2023-03-01
314 Дуламжав Даваадорж Модон бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2022/21064 2023-03-01
315 Бямбаа Энхбаатар Волейбол Олон улсын хэмжээний мастер 2022/10928 2023-03-01
316 Ганбаатар Гантулга Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/27540 2023-03-01
317 Энхээ Алтаншагай Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/52528 2023-03-01
318 Ганбаатар Энхтөр Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/58306 2023-03-01
319 Гэрэл Дэлгэрдалай Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/36345 2023-03-01
320 Гэрэл Дэлгэрдалай Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2022/35102 2023-03-01