Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
321 Сугар Булган-Эрдэнэ Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06351 2020-12-24
322 Батмөнх Болорцацрал Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06321 2020-12-24
323 Банзрагч Батцэнгэл Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06317 2020-12-24
324 Базарсүрэн Батболд Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06295 2020-12-24
325 Даваажав Ганцэцэг Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06294 2020-12-24
326 Эвшинхүү Нарангэрэл Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06292 2020-12-24
327 Намсрай Ядмаа Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06291 2020-12-24
328 Батболд Сүрэндорж Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06276 2020-12-24
329 Төртогтох Саруулхангай Автомашин спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06271 2020-12-24
330 Нархамба Нямсүрэн Гал унтраах техник спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06248 2020-12-24
331 Даваа Ган-Эрдэнэ Сагсан бөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06225 2020-12-24
332 Сонинбаяр Дүүрэнбаяр Цана Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06220 2020-12-24
333 Баттулга Нямдорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06219 2020-12-24
334 Доржсүрэн Занданбат Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06214 2020-12-24
335 Төмөрбат Батнасан Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06213 2020-12-24
336 Хаянхярваа Нямдорж Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06212 2020-12-24
337 Цанжид Энхжаргал Жүдо бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06193 2020-12-24
338 Галсан Сүхбаатар Шүхрийн спорт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06181 2020-12-24
339 Аюуш Алтанцэнцэг Хөнгөн атлетик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06177 2020-12-24
340 Холхор Оюунчимэг Үндэсний сурын харваа Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06144 2020-12-24
341 Хүлтээ Мөнхжаргал Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06115 2020-12-24
342 Лхамжав Ганбаатар Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06105 2020-12-24
343 Дашдаваа Амартүвшин Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2010/00061 2020-12-24
344 Тилеүхан Ибрайм Бокс Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06096 2020-12-24
345 Эрдэнэбат Эрдэнэтуяа Хүндийн өргөлт Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06085 2020-12-24
346 Гамбагаа Угалзцэцэг Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06079 2020-12-24
347 Баттулга Гэрэлтуяа Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06050 2020-12-24
348 Зоригт Болортунгалаг Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06032 2020-12-24
349 Энхбат Гантуяа Чөлөөт бөх Олон улсын хэмжээний мастер 2016/06031 2020-12-24
350 Отгонбаатар Ууганбаатар Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2010/00060 2020-12-24
351 Мягмарбаатар Мөнх-Од Тэшүүр - шорт трек Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05998 2020-12-24
352 Гантулга Балдангомбо Үндэсний бие хамгаалах урлаг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05952 2020-12-24
353 Наранчимэг Ануужин Бодибилдинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05950 2020-12-24
354 Мөнхцог Ариунбулаг Спортын гимнастик Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05924 2020-12-24
355 Хосбаяр Билгүүн Таеквондо Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05912 2020-12-24
356 Дамдинсүрэн Батсайхан Бусад Олон улсын хэмжээний мастер 2010/00059 2020-12-24
357 Гонгоржав Даваа-Очир Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05888 2020-12-24
358 Дамбийжав Тэрбаатар Хөлбөмбөг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05883 2020-12-24
359 Сүрэнжав баярбат Пара пауэрлифтинг Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05879 2020-12-24
360 Сүнжидмаа Нямдорж Гандбол Олон улсын хэмжээний мастер 2016/05877 2020-12-24