Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Пүрэвбаатар Хүсэл-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02030
2 Мягмарсүрэн Батсүрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02028
3 Түмэнжаргал Лхагвадорж Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02023
4 энхболд түвшинбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02003
5 Амарсайхан Сүхбат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02002
6 Дэлгэрхангай Дэлгэрмөрөн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/02001
7 Үүртуяа Мягмарбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01994
8 Төгсбаяр Нарантунгалаг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01993
9 Булгантамир Энхжин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01992
10 Бадарч Очирхүү Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01990
11 Золзаяа Энхжин Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01989
12 Галбадрах Бүрэнбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01988
13 Монголхүү Баясгалан Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01987
14 Өлзий-Орших Энхмэнд Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01986
15 Түшигбаяр Энххүслэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01985
16 Пүрэвсүрэн Мөнх-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01984
17 Батмөнх Цэрэндэжид Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01952
18 Батсүх Хулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2023/01923
19 Ганпүрэв Энхдарь Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01914
20 Бархас Наран-Өлзий Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01913
21 Тэрбиш Чойнпэлцэрэн Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01912 2024/04/26 A/256
22 Өнөрмөнх Мягмар Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01910 2024/04/26 A/256
23 Төмөрсүх Гантөмөр Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01909 2024/04/26 A/256
24 Төмөр Төрсайхан Бильярд Спортын дэд мастер 2023/01908 2024/04/26 A/256
25 Батсайхан Отгонтуяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2023/01906 2024/04/26 A/256 2024-04-25
26 Хасбаатар Намчинбал Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01905 2024/04/26 A/256
27 Батжанцан Отгончулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01904 2024/04/26 A/256
28 Асгат Мухтар Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01903 2024/04/26 A/256
29 Лхайжав Мөнхзаяа Шатар Спортын дэд мастер 2023/01898 2024/04/26 A/256
30 ЁНДОН НОРОВСАМБУУ Шатар Спортын дэд мастер 2023/01896 2024/04/26 A/256
31 Шандан Бундхорол Шатар Спортын дэд мастер 2023/01893 2024/04/26 A/256
32 Банзрагч Очирдулам Шатар Спортын дэд мастер 2023/01892 2024/04/26 A/256
33 Нарангарав Хүсэлтөгөлдөр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01891 2024/04/26 A/256
34 Цэрмаа Хүслэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01890
35 Баянмөнх Батжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/01887
36 Бямбасүрэн Насантогтох Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01861 2024/04/26 A/256
37 Энхдорж Шинэчимэг Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01860 2024/04/26 A/256
38 Жаргалсайхан Баярмагнай Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01859 2024/04/26 A/256
39 Бадарч Пүрэвбаатар Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01858 2024/04/26 A/256
40 Халтархүү Ганчулуун Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2023/01857 2024/04/26 A/256