Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
1 Лхагважав Болор-Од Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2023/01684
2 Б Амарбаясгалан Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01682 2024/03/19 А/164
3 Зээхүү Болдоо Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01681 2024/03/19 А/164
4 Чүлтэмсүрэн Мөнхтөр Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01680 2024/03/19 А/164
5 Төмөрбаатар Бадамлянхуа Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01670 2024/03/19 А/164
6 Мөнхжаргал Билэгбишрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01669 2024/03/19 А/164
7 Лхагважав Ганзориг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01668 2024/03/19 А/164
8 Баянцогт Алтангэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01667 2024/03/19 А/164
9 Дуламсүрэн Эрдэнэхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01666 2024/03/19 А/164
10 Баттулга Энхжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01665 2024/03/19 А/164
11 Ойдов Оюунцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01664 2024/03/19 А/164
12 Адъяа Долгорцэнд Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01663 2024/03/19 А/164
13 Энхболд Бямбасүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01660 2024/03/19 А/164
14 Батдэлгэр Билгүүн Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01659 2024/03/19 А/164
15 Минжил Тамир Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/01626 2024/03/19 А/164
16 Цэдэв Сэргээ Шатар Спортын дэд мастер 2023/01625 2024/03/19 А/164
17 Цэвээн Одонтуул Шатар Спортын дэд мастер 2023/01624 2024/03/19 А/164
18 Бэхбат Лхагвадэлгэр Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01620 2024/03/19 А/164
19 Дагвадорж Дөлгөөн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01619 2024/03/19 А/164
20 Ганпүрэв Марал-Эрдэнэ Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01618 2024/03/19 А/164
21 Дэлгэрмөрөн Хүслэн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/01617 2024/03/19 А/164
22 Зинаахүү Алтансүх Шатар Спортын дэд мастер 2023/01610 2024/03/19 А/164
23 Шийравринчин Алтангэрэл Шатар Спортын дэд мастер 2023/01609 2024/03/19 А/164
24 Болдбаатар Сумъяа-Очир Шатар Спортын дэд мастер 2023/01608 2024/03/19 А/164
25 Чарив Самбуудорж Шатар Спортын дэд мастер 2023/01604 2024/03/19 А/164
26 Базар-Аюуш Мөнхтулга Шатар Спортын дэд мастер 2023/01603 2024/03/19 А/164
27 Жаваа Алтанчимэг Шатар Спортын дэд мастер 2023/01600 2024/03/19 А/164
28 Цэвэлмаа Баярхүү Шатар Спортын дэд мастер 2023/01598 2024/03/19 А/164
29 Наранбаатар Базархуяг Шатар Спортын дэд мастер 2023/01597 2024/03/19 А/164
30 Мөнхтогтох Хүслэнбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01596 2024/03/19 А/164
31 Сэнгэ-Арслан Хишигжаргал Шатар Спортын дэд мастер 2023/01595 2024/03/19 А/164
32 Бүрэнтэгш Алдар Шатар Спортын дэд мастер 2023/01592 2024/03/19 А/164
33 Дашзэвэг Юндэндаш Шатар Спортын дэд мастер 2023/01591 2024/03/19 А/164
34 Жалав Эрдэнэбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2023/01589 2024/03/19 А/164
35 Цэрэнханд Амгалантөгс Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01584 2024/03/19 А/164
36 Зулхүү Оюун-эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01583 2024/03/19 А/164
37 Баатарсүх Алтансувд Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01582 2024/03/19 А/164
38 Эрдэнэбаатар Номин-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01581 2024/03/19 А/164
39 Баярсайхан Нандин-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01580 2024/03/19 А/164
40 Баттөр Анужин Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01579 2024/03/19 А/164