Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
361 Хөх Равсал Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01153 2024/01/26 А/25
362 Өтнөө Балдандорж Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01152 2024/01/26 А/25
363 Цогзол Болд Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01151 2024/01/26 А/25
364 Шараа Батмөнх Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01150 2024/01/26 А/25
365 Нямаа Энхзул Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01149 2024/01/26 А/25
366 Баттулга Тогтохбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01147 2024/01/26 А/25
367 Баасанжав Буянтогтох Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01146 2024/01/26 А/25
368 Хасаг Отгонбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01145 2024/01/26 А/25
369 Баянзул Мөнхтөр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01144 2024/01/26 А/25
370 Өлзийсайхан Энхжин Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/01131
371 Янжмаа Тэгшбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01125 А/483
372 Энхтуяа Буяндэлгэр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01122 А/483
373 Базарсад БАНЗРАГЧ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01120 А/483
374 ЧИМЭДДАМБА СОДБИЛЭГ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01117 А/483
375 Баттулга Алтайбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01116 А/483
376 Сосорбарам Очирхуяг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01114 А/483
377 Ганжамбал Ганболд Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01111 А/483
378 Чимэг-Очир Бямбасүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01110 А/483
379 Галсандорж Ганбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01109 А/483
380 Ганболд Хандаамаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01108 А/483
381 Долгор Болорчулуун Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01107 А/483
382 Батбаяр Мөнхжин Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01105 А/483
383 Чойжил Өлзий Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01103 А/483
384 Энхбат Төгөлдөр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01101 А/483
385 Рэгзэн Цэдэнсодном Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01100 А/483
386 Нямдорж Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01099 А/483
387 Отгонзаяа Авидням Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01097 А/483
388 Ганхүү Золзаяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01096 А/483
389 Өлзийбат Ариунаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01095 А/483
390 Отгонбаяр Өлзийжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01090 А/483
391 Пэрэнлэйсамбуу Буянбат Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01086 А/483
392 Баянмөнх Батжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01084 А/483
393 Мантай Төрмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01081 А/483
394 Батмөнх АМАР Волейбол Спортын дэд мастер 2023/01076 А/483
395 Батзориг Бат-Итгэл Таеквондо Спортын дэд мастер 2023/01067 2024/01/26 А/25
396 Бат-Эрдэнэ Батчимэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/01063 А/483
397 Түмэнбилэг Хаш-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01062 А/483
398 Ганбаатар Насанжаргал Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01061 А/483
399 Доржсүрэн Ерөөхүү Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01060 А/483
400 Х АЛТАНГЭРЭЛ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2023/01056 А/483