Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
361 Бааст Орхон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00538 А/483
362 Эрдэнэтуяа Урангоо Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00536 А/483
363 Мөнхзул Сайнбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00534 А/483
364 Мөнх-Очир Оюун-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00533 А/483
365 Баттулга Тогтохбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00525 А/483
366 Даваа Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00524 А/483
367 Дагвацэрэн Отгонбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00521 А/483
368 Зундуй Баянмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00518 А/483
369 Лхагваням Уянга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00515 А/483
370 Билэгт Уугантуяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00514 А/483
371 Дамдинсүрэн Цэцэнбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00513 А/483
372 Батсүх Баттулга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00512 А/483
373 Гэлэгжамц Ундармаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00511 А/483
374 Далантайн Сонин-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00504 А/483
375 Энхбаяр Баатарсүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00503 А/483
376 Оюунбаатар Энхтүвшин Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00498 А/483
377 Энхцогт Нямжаргал Дугуй Спортын дэд мастер 2023/00490 А/410
378 Анар Түвшинхүү Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00488 А/410
379 Содонжамц Содончимэг Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00487 А/410
380 Ганбаатар Тэнгис Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00486 А/410
381 Чойсүрэнжав Билгүүнхангай Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00483 А/410
382 Ган-Эрдэнэ Хангал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00482 А/410
383 Хүрэлмужаан Ёндонпэрлэй Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00479 А/410
384 Гантөмөр Оюун Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00478 А/410
385 Бадрах Зулцэцэг Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00477 А/410
386 Баттөгс Хантөгс Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00476 А/410
387 Мөнхбаяр Наранхүү Дугуй Спортын дэд мастер 2023/00474 А/410
388 Галбаатар Чинхүслэн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/00473 А/410
389 Намжилмаа Чулуунбагана Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/00465 А/410
390 Гүндсамбуу Доржсүрэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00446 А/483
391 Лхагвадорж Саяжаргал Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00445 А/483
392 Билэгсайхан Урангоо Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00444 А/483
393 Зоригмандах Далайбаатар Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00443 А/483
394 Цэгмэд Жинсодов Даам Спортын дэд мастер 2023/00441 А/410
395 Өлзий-орших Агиймаа Даам Спортын дэд мастер 2023/00440 А/410
396 Өлзийт Алтансүх Даам Спортын дэд мастер 2023/00438 А/410
397 Цагаан Даваасүрэн Даам Спортын дэд мастер 2023/00437 А/410
398 Баасандорж Тэмүүжин Даам Спортын дэд мастер 2023/00434 А/483
399 Х Алтангүл Даам Спортын дэд мастер 2023/00433 А/410
400 Батсүх Нямсоронзонням Даам Спортын дэд мастер 2023/00432 А/483