Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
401 Энхбаяр Цэцэнбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00564 А/483
402 Очирхуяг Энхмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00558 А/483
403 Галбадрах Пүрэвбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00554 А/483
404 Ганбат Мөнхтунгалаг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00551 А/483
405 Баярдалай Пүрэвжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00549 А/483
406 Т ГЭРЭЛТБААТАР Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00545 А/483
407 Хурц Дайриймаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00544 А/483
408 Бааст Орхон Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00538 А/483
409 Эрдэнэтуяа Урангоо Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00536 А/483
410 Мөнхзул Сайнбилэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00534 А/483
411 Мөнх-Очир Оюун-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00533 А/483
412 Баттулга Тогтохбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00525 А/483
413 Даваа Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00524 А/483
414 Дагвацэрэн Отгонбаяр Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00521 А/483
415 Зундуй Баянмөнх Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00518 А/483
416 Лхагваням Уянга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00515 А/483
417 Билэгт Уугантуяа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00514 А/483
418 Дамдинсүрэн Цэцэнбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00513 А/483
419 Батсүх Баттулга Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00512 А/483
420 Гэлэгжамц Ундармаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00511 А/483
421 Далантайн Сонин-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00504 А/483
422 Энхбаяр Баатарсүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00503 А/483
423 Оюунбаатар Энхтүвшин Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2023/00498 А/483
424 Энхцогт Нямжаргал Дугуй Спортын дэд мастер 2023/00490 А/410
425 Анар Түвшинхүү Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00488 А/410
426 Содонжамц Содончимэг Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00487 А/410
427 Ганбаатар Тэнгис Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00486 А/410
428 Чойсүрэнжав Билгүүнхангай Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00483 А/410
429 Ган-Эрдэнэ Хангал Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00482 А/410
430 Хүрэлмужаан Ёндонпэрлэй Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00479 А/410
431 Гантөмөр Оюун Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00478 А/410
432 Бадрах Зулцэцэг Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00477 А/410
433 Баттөгс Хантөгс Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2023/00476 А/410
434 Мөнхбаяр Наранхүү Дугуй Спортын дэд мастер 2023/00474 А/410
435 Галбаатар Чинхүслэн Буудлага Спортын дэд мастер 2023/00473 А/410
436 Намжилмаа Чулуунбагана Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2023/00465 А/410
437 Гүндсамбуу Доржсүрэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00446 А/483
438 Лхагвадорж Саяжаргал Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00445 А/483
439 Билэгсайхан Урангоо Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00444 А/483
440 Зоригмандах Далайбаатар Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2023/00443 А/483