Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
401 Баттулга Отгонцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08561 2020-12-24
402 бямбацогт Энхбаяр Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08560 2020-12-24
403 Хатанзориг Буянжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08554 2020-12-24
404 Ядмаа Буян-Арвижих Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08552 2020-12-24
405 Баярсайхан Буянтогтох Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08551 2020-12-24
406 Баасанжав Гантулга Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08550 2020-12-24
407 Буяндэлгэр Баатархүү Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08549 2020-12-24
408 Дамдин Мөнхцэцэг Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08547 2020-12-24
409 Лхагвацэрэн буяндэлгэр Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08546 2020-12-24
410 Батчулуун Пүрэв Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08543 2020-12-24
411 Норовсүрэн Лхагвадолгор Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08542 2020-12-24
412 Саруул Болор Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08536 2020-12-24
413 Түмэндэмбэрэл Баянжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08535 2020-12-24
414 Сүхээ Балдорж Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08534 2020-12-24
415 Батчулуун Эрдэнэбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08533 2020-12-24
416 Нансалмаа Батхишиг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08531 2020-12-24
417 Батчулуун Эрдэнэ-Очир Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08530 2020-12-24
418 Лачингаваа Уранмөнх Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08525 2020-12-24
419 Найдансүрэн Нэргүй Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08522 2020-12-24
420 БАЯРАА ЦОЛМОНЧИМЭГ Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08520 2020-12-24
421 Болд Ундрахтамир Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/08508 2020-12-24
422 БАЯРМАА БИЛГҮҮН Софт теннис Спортын дэд мастер 2017/08503 2020-12-24
423 Батхишиг Дөлгөөн Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08493 2020-12-24
424 Батдэлгэр Шүрэнцэцэг Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2013/00849 2020-12-24
425 Ихбаяр Бат-Эрдэнэ Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08486 2020-12-24
426 Төмөртогтох Билгүүн Сагсан бөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08485 2020-12-24
427 Төгсжаргал Болор Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2013/00848 2020-12-24
428 Золзаяа Хишигдэлгэр Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2017/08471 2020-12-24
429 Баярхүү Ээлт Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2017/08470 2020-12-24
430 Эрдэнэбаатар Ууганбаяр Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2013/00847 2020-12-24
431 Энхбаатар Энхтулга Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2017/08467 2020-12-24
432 Отгонмөнх Анударь Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2017/08466 2020-12-24
433 Далай Бадамнямбуу Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/08460 2020-12-24
434 Эзэнмөнх Мөнхсүх Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08459 2020-12-24
435 Билэгсайхан Батзул Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/08454 2020-12-24
436 Батжаргал Батцэцэг Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/08453 2020-12-24
437 Басан Сэлэнгэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/08443 2020-12-24
438 Аюурзана Мөнхтулга Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/08440 2020-12-24
439 Батчулуун Пүрэвхүү Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08423 A/164 2020-12-24
440 Санжсүрэн Баяртөгс Пара пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2017/08419 2020-12-24