Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4521 Энхжаргал Нямсүрэн Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2020/20447 2020-12-24
4522 Доржготов Ганчимэг Волейбол Спортын дэд мастер 2020/10126 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4523 Сандаг Бямбабаяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2020/18150 2020-12-24
4524 Нэргүй Оюунхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2020/64824 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4525 Батсайхан Мөнхзул Волейбол Спортын дэд мастер 2020/83591 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4526 Лхамсүрэн Хэрлэнсувд Волейбол Спортын дэд мастер 2020/47690 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4527 Гомбосүрэн Бат-Ундрах Волейбол Спортын дэд мастер 2020/14112 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4528 Гэрэлсүрэн Оргилмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2020/34316 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4529 Гэрэлсүрэн Энхтунгалаг Волейбол Спортын дэд мастер 2020/25366 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4530 Базаррагчаа Батцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2020/39768 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4531 Баавгай Оюунтуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2020/30502 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4532 Наранбадрах Эрдэнэтуул Волейбол Спортын дэд мастер 2020/47215 2020/05/15 А/122 2020-12-24
4533 Нямаа Алтантуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2020/16016 2020-12-24
4534 Энхбаатар Энхчимэг Волейбол Спортын дэд мастер 2020/10654 2020-12-24
4535 Батнасан Үүрцайх Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2020/58811 2020-12-24
4536 чулуунбат бумчин Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2020/84249 2020-12-24
4537 Сумъяа Ганцоож Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2020/13713 2020-12-24
4538 Хишигжаргал Цолмонгоо Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2020/29364 2020-12-24
4539 Амгалан Намуунаа Спортын гимнастик Спортын дэд мастер 2020/14977 2020-12-24
4540 Эрхэмбаяр Өсөхбаяр Спортын гимнастик Спортын дэд мастер 2020/11956 2020-12-24
4541 Баярсайхан Болдбаатар Спортын гимнастик Спортын дэд мастер 2020/38804 2020-12-24
4542 Дамдиндорж Энхтүвшин Спортын гимнастик Спортын дэд мастер 2020/87838 2020-12-24
4543 Бааст Мөнхбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2020/99607 2020-12-24
4544 Хөх Мягмаржав Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2020/72053 2020-12-24
4545 Туяа Мөнхбаяр Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2020/38320 2020-12-24
4546 Гомбосүрэн Сундуйбазар Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2020/89377 2020-12-24
4547 Мөнхням Бямбанордог Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2020/86387 2020-12-24
4548 Далайцагаан Энхбаяр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2020/53139 2020-12-24
4549 Мэнгэт Цэцэгчулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2017/10046 2020-12-24
4550 Эрдэнэбаатар Бат-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2020/16934 2020-12-24
4551 Батхүү Мөнхцэцэг Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2020/37876 2020-12-24
4552 Алтанзагас Даш Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2020/84360 2020-12-24
4553 Төмөрчөдөр Хүслэн Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2020/19194 2020-12-24
4554 Рахат Еркинжан Дугуй Спортын дэд мастер 2020/39573 2020-12-24
4555 Чүлтэмсүрэн Нандин-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2020/36419 2020 А/98 2020-12-24
4556 Баасанжав Сундуй Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/27501 2020-12-24
4557 Эрдэнэбаатар Өнөр-Эрдэнэ Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/58373 2020-12-24
4558 Буянт Энхсайхан Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/56555 2020-12-24
4559 Бат-Эрдэнэ Баттулга Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/57589 2020-12-24
4560 Баасанжав Буянтогтох Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/31638 2020-12-24