Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4561 Цагаандагва Ганхүү Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/48296 2020-12-24
4562 Тогтохбаатар Гарамханд Волейбол Спортын дэд мастер 2019/37011 2020-12-24
4563 Мөнхбат Оюунсувд Буудлага Спортын дэд мастер 2019/15724 2020-12-24
4564 Дагва Ганхайч Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/99619 2020-12-24
4565 Нэргүй Төрбат Волейбол Спортын дэд мастер 2019/48361 2020-12-24
4566 Пүрэвжамц Цэндмаа Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/38169 2020-12-24
4567 Ишжамц Бат-Очир Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/70449 2020-12-24
4568 Зоригтбаатар Үүрийнтуяа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/97924 2020-12-24
4569 Азбаяр Буяндэлгэр Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/66760 2020/04/07 А/117 2020-12-24
4570 Оюундалай Ивээл Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/29802 2020/04/07 А/117 2020-12-24
4571 Хишигбат Батболд Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/39526 2020/04/07 А/117 2020-12-24
4572 Содовжамц Содмандах Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/41266 2020/04/07 А/117 2020-12-24
4573 Энхээ Нэмэхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/28743 2020-12-24
4574 Доёддорж Дэмбэрэлсамбуу Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/57930 2020-12-24
4575 ПҮРЭВДОРЖ ТЭРГЭЛ Буудлага Спортын дэд мастер 2019/49293 2020-12-24
4576 Магсаржав Отгонбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/80333 2020-12-24
4577 ТАЙВАНЖАРГАЛ ДАЛАЙЦЭРЭН Буудлага Спортын дэд мастер 2019/38960 2020-12-24
4578 Энхтүвшин Анужин Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/77421 2020-12-24
4579 Баяржавхлан Тэмүүлэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/79484 2020-12-24
4580 Тэрбиш Ариунзаяа Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/75026 2020-12-24
4581 Жамъян Энхбулаг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/80588 2020-12-24
4582 Мягмарсүрэн Нандин-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/85968 2020-12-24
4583 МӨНХЖАРГАЛ БОЛОРМАА Буудлага Спортын дэд мастер 2019/13088 2020-12-24
4584 Чойжилжав Төгөлдөр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/62609 2020-12-24
4585 МООНОН СЭНГЭДОРЖ Буудлага Спортын дэд мастер 2019/86654 2020-12-24
4586 Сүлбэр Энхдөлгөөн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/10493 2020-12-24
4587 Азжаргал Хонгорзул Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/86150 2020-12-24
4588 Доржготовын Ганбаатар Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/39590 2020-12-24
4589 Бямбаа Эрдэнэбулган Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/24352 2020-12-24
4590 Цогдэлгэр Одончимэг Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/85138 2020-12-24
4591 Даваажав Сундуй Волейбол Спортын дэд мастер 2019/22642 2020-12-24
4592 Бямбасүрэн Амгаланбаатар Загасчлах спорт Спортын дэд мастер 2019/25218 2020-12-24
4593 Сувд-Эрдэнэ Мөнх-Оргил Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/23850 2020-12-24
4594 Баярмагнай Мөнхцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/10072 2020-12-24
4595 Ананд Нүрзэд Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/50870 2020-12-24
4596 Дугаржав Оюунбилэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/95533 2020-12-24
4597 Сангарагчаа Галбаатар Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2019/46773 2020-12-24
4598 Мөнхбаатар Буянхишиг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/39902 2020-12-24
4599 Наранбаатар Болормаа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/35435 2020-12-24
4600 Эрдэнэсүх Анударь Волейбол Спортын дэд мастер 2019/24212 2020-12-24