Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4601 Өлзий-Орших Хулан Волейбол Спортын дэд мастер 2019/21918 2020-12-24
4602 Даваажав Сундуй Волейбол Спортын дэд мастер 2019/48868 2020-12-24
4603 Давга Очир Доржсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/90165 2020-12-24
4604 Өлзийтогтох Цэнд-Аюуш Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/31074 2020-12-24
4605 Энхбаяр Мөнхдөл Шатар Спортын дэд мастер 2019/36377 2020-12-24
4606 Нармандах Мөнгөн-Очир Рагби Спортын дэд мастер 2019/62040 2020-12-24
4607 Зоригт Мөнгөнцөгц Рагби Спортын дэд мастер 2019/11548 2020-12-24
4608 Мөнхбаяр Цогт-Эрдэнэ Рагби Спортын дэд мастер 2019/97409 2020-12-24
4609 Базарсүрэн Сод-Эрдэнэ Рагби Спортын дэд мастер 2019/62422 2020-12-24
4610 Наранбаяр Монголбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/34860 2020-12-24
4611 Бат-Эрдэнэ Цолмонгэрэл Рагби Спортын дэд мастер 2019/80037 2020-12-24
4612 Мөнхбаяр Адъяаням Рагби Спортын дэд мастер 2019/96185 2020-12-24
4613 Үнэнбат Уранзангиа Рагби Спортын дэд мастер 2019/60359 2020-12-24
4614 Гиваасүрэн Билгүүн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/45789 2020-12-24
4615 Энх Амгалан Батхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/49651 2020-12-24
4616 Сүхбаатар Лхагвадорж Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/27376 2020-12-24
4617 Лут Очир Мөнхболд Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/75808 2020-12-24
4618 Цэрэнбалжир Пүрэвдагва Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/58307 2020-12-24
4619 ДҮГЭРЖАВ СЭРГЭЛЭН Уулын спорт Спортын дэд мастер 2019/39827 2020-12-24
4620 Баярмагнай Маргад Эрдэнэ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/65535 2020-12-24
4621 Батжаргал Сарантуяа Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/78686 2020-12-24
4622 Батжаргал Буяннэмэх Волейбол Спортын дэд мастер 2019/85898 2020-12-24
4623 ШАТАРБАЛ ОЮУН-ЭРДЭНЭ Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/92833 2020-12-24
4624 Насанбат Баатархүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/89753 2020-12-24
4625 Ганбаатар Баасанжав Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2019/43753 2020-12-24
4626 Алтанбагана Наранбаатар Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2019/15993 2020-12-24
4627 Даваадорж Эрхэмбаатар Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2019/71228 2020-12-24
4628 Уртнасан Цэнд Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/16933 2020-12-24
4629 Лхагвасүрэн Оргил Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2019/34195 2020-12-24
4630 Алтангэрэл Дамдинсүрэн Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2019/52118 2020-12-24
4631 Ганболд Эрдэнэ-Очир Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2019/88622 2020-12-24
4632 Одгэрэл Анударь Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/24808 2020-12-24
4633 Баатар Оджаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/24587 2020-12-24
4634 Мөнхбат Мөнхжаргал Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2019/30683 2020-12-24
4635 Баасан Сансармаа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/48468 2020-12-24
4636 Өнөрбуян Шийрэв Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/38784 2020-12-24
4637 Жавзан Аззаяа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/95110 2020-12-24
4638 Отгонжаргал Баянтөр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/93946 2020-12-24
4639 Наваанчүлтэм Цагаан-Өвгөн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/98566 2020-12-24
4640 Батбаатар Орших Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/98749 2020-12-24