Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4641 Намхай Ганзориг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/36736 2020-12-24
4642 Батдорж Баярсайхан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/25479 2020-12-24
4643 Борлууд Аръяа Шатар Спортын дэд мастер 2019/29010 2020-12-24
4644 Даржаа Цэвээн Шатар Спортын дэд мастер 2019/60922 2020-12-24
4645 Мөнхтуяа Золгэрэл Шатар Спортын дэд мастер 2019/69468 2020-12-24
4646 Октябрь Чойжамц Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/94692 2020-12-24
4647 Байгальмаа Бирваа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/38923 2020-12-24
4648 Баярмагнай Отгонсүрэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/42721 2020-12-24
4649 Бүжинлхам Баасанцэрэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/33904 2020-12-24
4650 Александр Ганбаатар Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/73319 2020-12-24
4651 Ганбаяр Билгүүн Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/41125 2020-12-24
4652 Мөнхбат Алтантулга Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/59995 2020-12-24
4653 Борчулуун Анар Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/35951 2020-12-24
4654 Болор Тулга Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/90551 2020-12-24
4655 Бэхбат Доржбат Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/49628 2020-12-24
4656 Уранчимэг Тэмүүлэн Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/57862 2020-12-24
4657 Нямаа Болд Волейбол Спортын дэд мастер 2019/20033 2020-12-24
4658 Басан Ганзориг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/29064 2020-12-24
4659 Цээпэл Төгсөө Волейбол Спортын дэд мастер 2019/25313 2020-12-24
4660 Лонжид Тулгаа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/39999 2020-12-24
4661 Намуунцэцэг Цогнэмэх Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/13454 2020-12-24
4662 Нарантуяа Анужин Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/27897 2020-12-24
4663 Гомбожав Дэлгэрмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/69564 2020-12-24
4664 ДАШДЭМБЭРЭЛ НАМУУН Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/36987 2020-12-24
4665 Батзориг Эрдэнэтулга Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/22604 2020-12-24
4666 Гансүх Баянмөнх Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/41367 2020-12-24
4667 БАТТУЛГА СОРОНЗОНБОЛД Практик буудлага Спортын дэд мастер 2019/35218 2020-12-24
4668 Ганбат Хандсүрэн Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/72139 2020-12-24
4669 Идэрсүрэн Номин-Эрдэнэ Үндэсний бие хамгаалах урлаг Спортын дэд мастер 2019/48794 2020-12-24
4670 Цогтбаатар Төгсжаргал Радио спорт Спортын дэд мастер 2019/79975 2020-12-24
4671 Цолзолмаа Алтанцэцэг Радио спорт Спортын дэд мастер 2019/34126 2020-12-24
4672 Уртнасан Анхилуун Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2019/90917 2020-12-24
4673 Цолмон Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2019/86453 2020-12-24
4674 Батболд Энхжин Уран сайхны гимнастик Спортын дэд мастер 2019/17943 2020-12-24
4675 Жигжидхорол Баянжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2019/51458 2020-12-24
4676 Баярмаа Энхжин Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2019/90841 2020-12-24
4677 Даваадорж Өлзийсайхан Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/21497 2020-12-24
4678 Гантулга Баасанцэрэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/97888 2020-12-24
4679 Сугаррагчаа Энхлэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/91108 2020-12-24
4680 Хүрэлбаатар Ганзориг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/45034 2020/10/14 А/40 2020-12-24