Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4721 наранжаргал Мөнхсүлд Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/32081 2020-12-24
4722 АМАРБАЯСГАЛАН ДЭЛГЭРМӨРӨН Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/82533 2020-12-24
4723 Батчулуун Баярхүү Урианхай сурын харваа Спортын дэд мастер 2013/01004 2020-12-24
4724 Алтанхуяг Мэндбаярт Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/38899 2020-12-24
4725 Алтанцэцэг Баянсан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/58909 2020-12-24
4726 Ядамсүрэн Нарантуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/57512 2020-12-24
4727 Дарханцогт Ариундарь Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/86414 2020-12-24
4728 Гантөмөр Халиун Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/14185 2020-12-24
4729 Цогтбаатар Билгүүнбаатар Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/22660 2020-12-24
4730 Цэцэгээ Наранхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/95559 2020-12-24
4731 Гэндэнхүү Өлзийхутаг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/75172 2020-12-24
4732 Наранбаяр Номин Волейбол Спортын дэд мастер 2019/37302 2020-12-24
4733 Болор-Эрдэнэ Мөнгөнчимэг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/45662 2020-12-24
4734 Ганболд Намуундарь Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/84306 2020-12-24
4735 Ганболд Болорсүх Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/36267 2020-12-24
4736 Бямбажав Дүгэрсүрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/92789 2020-12-24
4737 Эрдэнэбат Баасандолгор Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/53252 2020-12-24
4738 Баярмөнх Мөнхдаваа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/49741 2020-12-24
4739 Мажиг Жаргалмаа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/13770 2020-12-24
4740 Санжаасүрэн Мөнхтулга Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2019/24050 2020-12-24
4741 СҮХЧУЛУУН МӨНХ-ЭРДЭНЭ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/45894 2020-12-24
4742 БОЛДБААТАР ЗОРИГ-ЭРДЭНЭ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/62437 2020-12-24
4743 ДАМБАДАРЖАА МӨНХ-ЭРДЭНЭ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/40596 2020-12-24
4744 МӨНХЦЭЦЭГ РЕНЧИНДОРЖ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/54022 2020-12-24
4745 Баасанжав Мөнхучрал Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/54859 2020-12-24
4746 Бодьхүү Пүрэвсүрэн Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2019/83734 2020-12-24
4747 Баттулга Туулайхүү Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/36103 2020-12-24
4748 Батбаатар Гантулга Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/85705 2020-12-24
4749 Батхуяг Даваадорж Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/99512 2020-12-24
4750 Сүрэнжав Баасанням Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/78530 2020-12-24
4751 Давгадорж Халиун Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/17646 2020-12-24
4752 Гансүх Ган-Очир Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/40962 2020-12-24
4753 Лхамчогдон Мөнхтулга Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/29161 2020-12-24
4754 Нэргүй Очир-Эрдэнэ Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/27375 2020-12-24
4755 Батсүх Ганцэцэг Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/54718 2020-12-24
4756 Амгаланбаатар Цэрэн-Очир Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/56497 2020-12-24
4757 Эрдэнэтуяа Уугангэрэл Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/11934 2020-12-24
4758 Ганбаатар Энхням Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/67625 2020-12-24
4759 Балжинням Зулаа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/56182 2020-12-24
4760 Пүрвээ Дашцэрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/76125 2020-12-24