Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
441 Энхбат Тэлмүүн Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00774 А/483
442 Наранболд Урангоо Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00773 А/483
443 Эрдэнэ-Очир Мөнх-Эрдэнэ Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00772 А/483
444 Бат-Очир Цолмон Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00771 А/483
445 Батчулуун Төгсхавар Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00770 А/483
446 Ууганбаяр Амарсанаа Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00769 А/483
447 Ууганбаяр Амарсайхан Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00768 А/483
448 Нямхүү Жаргалан Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00767 А/483
449 Мөнхөө Мишээл Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00766 А/483
450 Баярбат Сайнжаргал Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00765 А/483
451 Булгантамир Анхилуун Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00763 А/483
452 Төгссайхан Энх-Орчлон Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00762 А/483
453 Цогт-Очир Амарбаясгалан Даам Спортын дэд мастер 2023/00760 А/483
454 Бадрал Мөнхжин Даам Спортын дэд мастер 2023/00759 А/483
455 Баасанхүү Мөнх-Оргил Даам Спортын дэд мастер 2023/00758 А/483
456 Сүхбаатар Идэрхүү Даам Спортын дэд мастер 2023/00757 А/483
457 Батбаяр Маргад-Эрдэнэ Даам Спортын дэд мастер 2023/00756 А/483
458 Есдаулет Амина Даам Спортын дэд мастер 2023/00755 А/483
459 Эрдэнэбилэг Манлайбаяр Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00754 А/483
460 Сэржпүрэв Мөнх-Эрдэнэ Даам Спортын дэд мастер 2023/00753 А/483
461 Доржпүрэв Өнөболд Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2023/00752 А/483
462 Баяр-Эрдэнэ Хангал Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2023/00748 А/483
463 Цог-Эрдэнэ Цолмонбаяр Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2023/00744 А/483
464 Батчулуун Энхбуян Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2023/00727 А/483
465 Цогтбаяр Чинзориг Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2023/00726 А/483
466 Занабазар Номундарь Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2023/00725 А/483
467 Батдэлгэр Дангаа Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00724 А/483
468 Батдэлгэр Дэлгэр-Эрдэнэ Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00716 А/483
469 Гомбожав Лхагва Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00715 А/483
470 Биньеэ Нансалмаа Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00713 А/483
471 Нямсүрэн Эрдэнэсүх Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00712 А/483
472 Нямбат Энхцацрал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00711 А/483
473 Батцэцэг Индра Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00708 А/483
474 мөнхочир Манлайжаргал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00707 А/483
475 Лхамжав Энхтөр Загасчлах спорт Спортын дэд мастер 2023/01638 А/483
476 Буянтогтох Отгонтөмөр Загасчлах спорт Спортын дэд мастер спортын дэд мастер А/483
477 Болормаа Анхбаяр Загасчлах спорт Спортын дэд мастер спортын дэд мастер А/483
478 Сумжидмаа Хүсэлжаргал Загасчлах спорт Спортын дэд мастер спортын дэд мастер А/483
479 Амар Ганбат Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00706 А/483
480 Санжаа Бүрэнжаргал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2023/00704 А/483