Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4801 Дамдиндорж Эрдэнэбулган Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/98684 A/319 2020-12-24
4802 Батжаргал Энхжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/34388 A/319 2020-12-24
4803 Амар Уянга Волейбол Спортын дэд мастер 2019/29237 A/319 2020-12-24
4804 Ганхөлөг Анударь Дугуй Спортын дэд мастер 2019/85095 2020-12-24
4805 Ганхуяг Энхзул Дугуй Спортын дэд мастер 2019/81770 2020-12-24
4806 Нарантуяа Золжаргал Дугуй Спортын дэд мастер 2019/88857 2020-12-24
4807 Ганболд Түвшинтөгс Дугуй Спортын дэд мастер 2019/74820 2020-12-24
4808 Наранбаатар Мөнхбаатар Дугуй Спортын дэд мастер 2019/40789 2020-12-24
4809 Сайннямбуу Үүрцайх Волейбол Спортын дэд мастер 2019/50598 A/319 2020-12-24
4810 Ариунсайхан Энэрэл Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/23692 A/319 2020-12-24
4811 Ганцолмон Энхжин Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/45308 A/319 2020-12-24
4812 Түмэннасан Ганбат Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/97833 A/319 2020-12-24
4813 Дамдиндорж Батбаясгалан Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/19427 A/319 2020-12-24
4814 Баттулга Мөрөн Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/41812 A/319 2020-12-24
4815 Цогтсайхан Булганбаатар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/52393 A/319 2020-12-24
4816 Төмөарбаатар Сугар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/13801 A/319 2020-12-24
4817 Эрдэнэбаатар Одбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/78122 A/319 2020-12-24
4818 Оюунбаатар Галбаяр Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2019/73898 2020-12-24
4819 Эрдэнэбаяр Лхамхүү Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/27280 A/304 2020-12-24
4820 Батдаваа Дугар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/89065 A/304 2020-12-24
4821 Бямбаацэрэн Пүрэвдорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/22044 A/304 2020-12-24
4822 Лхагва Ууганбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/78774 A/319 2020-12-24
4823 Цэнджав Болорцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/51582 A/304 2020-12-24
4824 Магванноров Эрдэнэ Од Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/31196 A/304 2020-12-24
4825 Мухархалзан Өлзийбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/28725 A/319 2020-12-24
4826 Чинбат Батбуян Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2017/10033 2020-12-24
4827 Баярсайхан Даваасүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/69266 A/304 2020-12-24
4828 Даваахүү Гандулам Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/28326 A/319 2020-12-24
4829 Батбилэг Билэгжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/96025 A/319 2020-12-24
4830 Эрдэнэбат Дайрийсүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/63875 A/304 2020-12-24
4831 Дорж Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/46130 2020-12-24
4832 Мөнхтогоо Батгэрэл Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/36136 A/319 2020-12-24
4833 Энхзул Ууганцэцэг Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/97826 A/319 2020-12-24
4834 Нямаа Энхзул Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/50147 A/319 2020-12-24
4835 Дүгэржав Нямцэцэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/32128 A/304 2020-12-24
4836 Ганболд Батчимэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/33110 A/304 2020-12-24
4837 Батдорж Анхзул Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/98767 2020/04/07 А/117 2020-12-24
4838 Баньдхүү Бат-эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/82977 A/304 2020-12-24
4839 Бэгзжав Энхтөр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/45440 A/304 2020-12-24
4840 Туяа Хүслэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/56746 A/304 2020-12-24