Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4841 Шижирбаатар Нинжин Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/20949 2020-12-24
4842 Ганхуяг Анужин Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/45226 2020-12-24
4843 Төмөр Ямааранз Шатар Спортын дэд мастер 2019/74719 A/304 2020-12-24
4844 Баатархүү Нарантуяа Шатар Спортын дэд мастер 2019/93714 A/304 2020-12-24
4845 Мөнхбат Батням Шатар Спортын дэд мастер 2019/56884 A/304 2020-12-24
4846 Хайдав Жадамба Шатар Спортын дэд мастер 2019/37482 A/304 2020-12-24
4847 Чулуунбат Нямсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/53757 A/304 2020-12-24
4848 Ундрах Мягмарсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/65902 A/319 2020-12-24
4849 Эрдэнэчимэг Болортуяа Бокс Спортын дэд мастер 2019/50705 2020-12-24
4850 Алтангэрэл Буяндэлгэр Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/54038 A/319 2020-12-24
4851 Батсуурь Лхагвасүрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/70829 A/265 2020-12-24
4852 Хашбуд Мишээл Волейбол Спортын дэд мастер 2019/37681 A/304 2020-12-24
4853 Наранбаатар Тэмүүлэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/55465 A/265 2020-12-24
4854 Ганбаатар Саруулгэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2019/34769 A/304 2020-12-24
4855 Хурцбаатар Өэлүн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/24603 A/304 2020-12-24
4856 БАТ-ӨЛЗИЙ ХУЛАН Буудлага Спортын дэд мастер 2019/43801 A/265 2020-12-24
4857 БАТТУЛГА ЧИНЧИМЭГ Буудлага Спортын дэд мастер 2019/30678 A/265 2020-12-24
4858 АНХБААТАР ОЮУНДЭЛГЭР Буудлага Спортын дэд мастер 2019/38569 A/265 2020-12-24
4859 Сүрэн Даваадалай Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/70725 A/319 2020-12-24
4860 Мөнхбат Солонго Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/64434 A/319 2020-12-24
4861 Эрдэнэбаатар Даваахүү Волейбол Спортын дэд мастер 2019/60977 A/265 2020-12-24
4862 Пүрэвжаргал Хатанзаяа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/76532 A/265 2020-12-24
4863 Нямрагчаа Золбоо Волейбол Спортын дэд мастер 2019/76377 A/265 2020-12-24
4864 Өвгөнхүү Цэнд Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/38759 A/265 2020-12-24
4865 Зидаабазар Сарантуяа Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/88974 A/265 2020-12-24
4866 Цогтбаатар Буянбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/14073 A/265 2020-12-24
4867 Батхуяг Эрхэмбилэг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/16569 A/265 2020-12-24
4868 Мөнгөнболд Эрхэмхүү Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/72178 A/265 2020-12-24
4869 Ням-Очир Билгүүн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/33365 A/265 2020-12-24
4870 Насанжаргал Түвшинбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/55484 A/265 2020-12-24
4871 Төрбат Баянжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/49001 A/265 2020-12-24
4872 Цэнд Дугаржав Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/42521 A/319 2020-12-24
4873 Бат-Очир Ганзориг Шүхрийн спорт Спортын дэд мастер 2019/99910 A/265 2020-12-24
4874 Отгонбаяр Должансүрэн Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2019/17397 A/247 2020-12-24
4875 Дэмиддагва Батсүмбэр Шүхрийн спорт Спортын дэд мастер 2019/63913 A/265 2020-12-24
4876 Цэндсүрэн Билэгдэмбэрэл Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/14128 A/265 2020-12-24
4877 Алтанцэцэг Отгонзаяа Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/93918 2020-12-24
4878 Дагвадорж Оргилох Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/56616 2020-12-24
4879 Алтанзул Дөлгөөн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/81452 2020-12-24
4880 Бээжин Энх-Оргил Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/72253 2020-12-24