Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4881 Эрдэнэбаатар Одбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/78122 A/319 2020-12-24
4882 Оюунбаатар Галбаяр Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2019/73898 2020-12-24
4883 Эрдэнэбаяр Лхамхүү Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/27280 A/304 2020-12-24
4884 Батдаваа Дугар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/89065 A/304 2020-12-24
4885 Бямбаацэрэн Пүрэвдорж Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/22044 A/304 2020-12-24
4886 Лхагва Ууганбаяр Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/78774 A/319 2020-12-24
4887 Цэнджав Болорцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/51582 A/304 2020-12-24
4888 Магванноров Эрдэнэ Од Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/31196 A/304 2020-12-24
4889 Мухархалзан Өлзийбаатар Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/28725 A/319 2020-12-24
4890 Чинбат Батбуян Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2017/10033 2020-12-24
4891 Баярсайхан Даваасүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/69266 A/304 2020-12-24
4892 Даваахүү Гандулам Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/28326 A/319 2020-12-24
4893 Батбилэг Билэгжаргал Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/96025 A/319 2020-12-24
4894 Эрдэнэбат Дайрийсүрэн Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/63875 A/304 2020-12-24
4895 Дорж Бат-Эрдэнэ Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/46130 2020-12-24
4896 Мөнхтогоо Батгэрэл Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/36136 A/319 2020-12-24
4897 Энхзул Ууганцэцэг Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/97826 A/319 2020-12-24
4898 Нямаа Энхзул Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/50147 A/319 2020-12-24
4899 Дүгэржав Нямцэцэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/32128 A/304 2020-12-24
4900 Ганболд Батчимэг Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/33110 A/304 2020-12-24
4901 Батдорж Анхзул Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/98767 2020/04/07 А/117 2020-12-24
4902 Баньдхүү Бат-эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/82977 A/304 2020-12-24
4903 Бэгзжав Энхтөр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/45440 A/304 2020-12-24
4904 Туяа Хүслэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/56746 A/304 2020-12-24
4905 Шижирбаатар Нинжин Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/20949 2020-12-24
4906 Ганхуяг Анужин Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/45226 2020-12-24
4907 Төмөр Ямааранз Шатар Спортын дэд мастер 2019/74719 A/304 2020-12-24
4908 Баатархүү Нарантуяа Шатар Спортын дэд мастер 2019/93714 A/304 2020-12-24
4909 Мөнхбат Батням Шатар Спортын дэд мастер 2019/56884 A/304 2020-12-24
4910 Хайдав Жадамба Шатар Спортын дэд мастер 2019/37482 A/304 2020-12-24
4911 Чулуунбат Нямсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/53757 A/304 2020-12-24
4912 Ундрах Мягмарсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/65902 A/319 2020-12-24
4913 Эрдэнэчимэг Болортуяа Бокс Спортын дэд мастер 2019/50705 2020-12-24
4914 Алтангэрэл Буяндэлгэр Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/54038 A/319 2020-12-24
4915 Батсуурь Лхагвасүрэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/70829 A/265 2020-12-24
4916 Хашбуд Мишээл Волейбол Спортын дэд мастер 2019/37681 A/304 2020-12-24
4917 Наранбаатар Тэмүүлэн Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/55465 A/265 2020-12-24
4918 Ганбаатар Саруулгэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2019/34769 A/304 2020-12-24
4919 Хурцбаатар Өэлүн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/24603 A/304 2020-12-24
4920 БАТ-ӨЛЗИЙ ХУЛАН Буудлага Спортын дэд мастер 2019/43801 A/265 2020-12-24