Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4921 Эрдэнэцогт Билгүүн Байт харваа Спортын дэд мастер 2019/22163 A/205 2020-12-24
4922 Төмөрбаатар Эрдэнэбаатар Байт харваа Спортын дэд мастер 2019/44524 A/205 2020-12-24
4923 Дуламханд Өсөхбаяр Байт харваа Спортын дэд мастер 2019/53087 A/205 2020-12-24
4924 Нямхүү Наранхүү Шатар Спортын дэд мастер 2019/81021 A/205 2020-12-24
4925 Батбуян Цэрэнпүрэв Байт харваа Спортын дэд мастер 2019/32856 A/205 2020-12-24
4926 Мөнхжаргал Нямдалай Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/52319 A/205 2020-12-24
4927 Баярсайхан Наранцацрал Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер 2019/13800 A/205 2020-12-24
4928 Дамысхан Маржан Шатар Спортын дэд мастер 2019/63807 A/205 2020-12-24
4929 Ондоохүү Отгонбат Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер 2019/52537 A/205 2020-12-24
4930 Нацагдорж Зугаанай Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер 2019/79436 A/205 2020-12-24
4931 Дамба Батсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/68928 A/205 2020-12-24
4932 Борхүү Болортуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/95026 A/205 2020-12-24
4933 Гүнсэн Оюунчимэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/37343 A/205 2020-12-24
4934 Батхүү Отгонзул Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2017/10029 2020-12-24
4935 ОРОСОО СОДОНЧИМЭГ Волейбол Спортын дэд мастер 2019/94119 A/205 2020-12-24
4936 Амарзаяа Билгүүн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/26116 A/205 2020-12-24
4937 Наранчимэг Бат-Оргил Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/39953 A/205 2020-12-24
4938 Тэрбиш Нямбуусүрэн Бокс Спортын дэд мастер 2019/26761 A/205 2020-12-24
4939 Гаваа Алтангэрэл Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/99761 A/205 2020-12-24
4940 Натар Мөнгөнсарнай Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/82440 A/205 2020-12-24
4941 АДЪЯАХҮҮ ХҮСЛЭН Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/86578 A/205 2020-12-24
4942 Жүгдэрнамжил Доржнямбуу Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/19057 A/205 2020-12-24
4943 Ган-Эрдэнэ Анар-Эрдэнэ Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/35876 A/205 2020-12-24
4944 Батдорж Мөнхдорж Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/19277 A/205 2020-12-24
4945 Бямбажав Амарсанаа Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/81277 A/205 2020-12-24
4946 Нэргүй Ариунцэцэг Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/39959 A/205 2020-12-24
4947 Сандаг-Очир Анударь Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/15615 A/205 2020-12-24
4948 Од-Эрдэнэ Өсөхбаяр Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/51879 A/319 2020-12-24
4949 Гансүх Золбоо Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/49885 A/205 2020-12-24
4950 Ууганбямба Номин-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/81680 A/205 2020-12-24
4951 Оймандах Гэрэлт-Од Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/66870 A/205 2020-12-24
4952 Манлай Оргил Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/23425 A/205 2020-12-24
4953 Батбаатар Төгөлдөр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/13394 A/205 2020-12-24
4954 Дорж Батдорж Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/80542 A/205 2020-12-24
4955 Шагдарсүрэн Цэрэнбат Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/21720 A/205 2020-12-24
4956 Бакок Жансерик Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/13380 A/205 2020-12-24
4957 Доржнамжин Наранмишээл Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/77588 A/205 2020-12-24
4958 Хавалхат Нурлан Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/74466 A/205 2020-12-24
4959 Ганболд Дөлгөөн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/20664 A/205 2020-12-24
4960 Цагаан Ганбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/59808 A/205 2020-12-24