Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
4961 Батбаяр Мөнх-Учрал Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/85223 A/164 2020-12-24
4962 Баатарцогт Төртогтох Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/11632 A/164 2020-12-24
4963 Базарсүрэн Сод-Эрдэнэ Гандбол Спортын дэд мастер 2019/10624 А/129 2020-12-24
4964 Хүрэлбаатар Батжаргал Гандбол Спортын дэд мастер 2019/75953 А/129 2020-12-24
4965 Одончимэг Болд-Эрдэнэ Гандбол Спортын дэд мастер 2019/87291 А/129 2020-12-24
4966 Борхүү Болдбаатар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/95254 А/129 2020-12-24
4967 Банди Надмид Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/61595 А/129 2020-12-24
4968 Мөнхбат Батмөнх Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2019/98208 А/129 2020-12-24
4969 Нямдорж Пүрэвцэрэн Буудлага Спортын дэд мастер 2019/63061 А/129 2020-12-24
4970 Мөнхбаяр Содбаяр Буудлага Спортын дэд мастер 2019/60141 А/129 2020-12-24
4971 Хатанбаатар Марал Буудлага Спортын дэд мастер 2019/25240 А/129 2020-12-24
4972 Төмөрбаатар Хонгорзул Буудлага Спортын дэд мастер 2019/68130 А/129 2020-12-24
4973 Эрдэнэчулуун Ууганбат Буудлага Спортын дэд мастер 2019/26500 А/129 2020-12-24
4974 Мөнхбаяр Энэрэл Буудлага Спортын дэд мастер 2019/62528 А/129 2020-12-24
4975 Энх-Од Хонгорзул Буудлага Спортын дэд мастер 2019/73366 А/129 2020-12-24
4976 Туулайхүү Номин Буудлага Спортын дэд мастер 2019/36799 А/129 2020-12-24
4977 Баатар Дамба Шатар Спортын дэд мастер 2019/62017 А/129 2020-12-24
4978 Нордов Дуламсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/27658 А/129 2020-12-24
4979 Эрдэнэбаатар Эрдэнэсүрэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/35705 A/164 2020-12-24
4980 Отгонбаяр Ариунболд Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/42468 A/205 2020-12-24
4981 Амарсайхан Ганзил Волейбол Спортын дэд мастер 2019/55814 А/129 2020-12-24
4982 Ганбат Алтайхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2019/92442 А/129 2020-12-24
4983 Ганхуяг Чагнаадорж Волейбол Спортын дэд мастер 2019/53149 А/129 2020-12-24
4984 Жамсран Гомбожав Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/92000 А/129 2020-12-24
4985 Түвшинбат Болд-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2019/93123 A/164 2020-12-24
4986 Норов Баяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/18163 A/205 2020-12-24
4987 Батхишиг Амарцэнгэл Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/92720 А/129 2020-12-24
4988 Далхаа Сод-Эрдэнэ Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/85279 А/129 2020-12-24
4989 Чойдорж Энхзаяа Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/42752 А/129 2020-12-24
4990 Содов Гантулга Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/67851 А/129 2020-12-24
4991 Нямсүрэн Баяржаргал Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/58892 А/129 2020-12-24
4992 Оюунгэрэл Энхболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/80696 А/129 2020-12-24
4993 Готов Цогтбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/62899 А/129 2020-12-24
4994 Цагаанцоож Цэдэнчимэд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/77685 А/129 2020-12-24
4995 Төмөрбаатар Мандхайцэцэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/78386 А/129 2020-12-24
4996 Шилэг Шинэтуяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/65197 А/129 2020-12-24
4997 Чулуунбаатар Чулуунцэцэг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/29449 А/129 2020-12-24
4998 Даваа Өсөхболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/52773 А/129 2020-12-24
4999 Даваадорж Мөнхбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/81361 А/129 2020-12-24
5000 Отгон-Уул Энх-Амар Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/84783 А/129 2020-12-24