Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5001 Сод-Эрдэнэ Маргад Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/57476 A/205 2020-12-24
5002 Алтаннавч Хонгорзул Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/82472 A/205 2020-12-24
5003 Чимэдцэрэн Тэмүүжин Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/78903 A/205 2020-12-24
5004 Баярсайхан Амарбаяр Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/74138 A/205 2020-12-24
5005 Ганчулуу Маралгуа Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/28335 A/205 2020-12-24
5006 Хишигжаргал Даваасүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/99581 A/71 2020-12-24
5007 Отгонбаяр Бат-Мөнх Волейбол Спортын дэд мастер 2019/58670 A/71 2020-12-24
5008 Гантулга Зулцэцэг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/73012 A/71 2020-12-24
5009 Мухаметхан Бахытбек Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/39505 A/71 2020-12-24
5010 Батбаяр Лхагвабаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/27085 A/71 2020-12-24
5011 Ууганбаяр Мягмардорж Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/93484 А/129 2020-12-24
5012 Чүлтэм Болдбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/23021 A/71 2020-12-23
5013 Цэдэнбал Оймандах Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/33226 A/71 2020-12-23
5014 Төмөрчөдөр Лхагвасүрэн Бильярд Спортын дэд мастер 2019/46066 A/71 2020-12-23
5015 Дэлгэрсайхан Очир-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/58908 A/71 2020-12-23
5016 Жамсран Түмэндэлгэр Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/35507 A/71 2020-12-23
5017 Дамжин Одонзаяа Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/31273 A/71 2020-12-23
5018 Ганболд Жамънбилэг Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/94083 A/71 2020-12-23
5019 Эрхэс Хас-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/26210 A/71 2020-12-23
5020 Шүхэрбаяр Яруу-Эгшиглэн Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/97693 A/71 2020-12-23
5021 Мөнххуяг Тэнгис Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/20644 A/71 2020-12-23
5022 Түвшинболд Тэмүүлэн Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/70306 A/71 2020-12-23
5023 Мижиддорж Ганбилэг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/73287 A/71 2020-12-23
5024 Эрдэнэбат Золзаяа Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/10956 A/28 2020-12-23
5025 Баярмагнай Мөнх-Амгалан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/55769 A/28 2020-12-23
5026 Баярсайхан Мөнх-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/29208 A/71 2020-12-23
5027 Элдэв-Очир Соёлмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/77155 A/164 2020-12-23
5028 Батхуяг Лхагватогтох Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/58899 A/71 2020-12-23
5029 Тодбаяр Азжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/86192 A/71 2020-12-23
5030 Элдэв-Очир Соёлмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/19780 A/164 2020-12-23
5031 Мөнхбаяр Нарантуяа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/17796 A/71 2020-12-23
5032 Самбуу Тэгшжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/94621 A/71 2020-12-23
5033 Сэвжид Батболд Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/31340 A/71 2020-12-23
5034 Төгс Отгонбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/89964 A/71 2020-12-23
5035 Пүрэвсүх Пүрэвдорж Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/64368 А/129 2020-12-23
5036 Төгссайхан Шинэбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/89138 A/71 2020-12-23
5037 Батсайхан Энхбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2019/10343 A/71 2020-12-23
5038 Мөнх-Оргил Тэнгис Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/60722 A/28 2020-12-23
5039 Ганхуяг Даваадорж Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/55130 A/28 2020-12-23
5040 Бүдбал Отгонсайхан Волейбол Спортын дэд мастер 2019/32846 A/71 2020-12-23