Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5041 Занабазар Ууганбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/41233 A/164 2020-12-24
5042 Энхбаатар Саруул-эрдэнэ Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/80717 A/164 2020-12-24
5043 Мөнхбаясгалан Пүрэвхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/47766 A/164 2020-12-24
5044 Советхан Нуржайна Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/73782 A/164 2020-12-24
5045 Ганбаатар Самбаллхүндэв Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/46759 A/164 2020-12-24
5046 Хайратхан Бегарыс Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/21976 A/164 2020-12-24
5047 Аюуш Пүрэв Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/76874 A/164 2020-12-24
5048 Баттөгс Сэцэнчимэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/57086 A/205 2020-12-24
5049 Асхар Жандос Бокс Спортын дэд мастер 2019/28068 A/164 2020-12-24
5050 Батгэрэл Мягмарсүрэн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/19914 A/164 2020-12-24
5051 Дүгэрсүрэн Батбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/47349 A/164 2020-12-24
5052 Бизъяа Цолмонбаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/69921 A/164 2020-12-24
5053 Жанцанхүү Бурмаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/14356 A/164 2020-12-24
5054 Эрдэнэхуяг Эрдэнэдэлгэр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/85867 A/164 2020-12-24
5055 Чойдорж Дашпэлжээ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/97608 A/164 2020-12-24
5056 Цогтбаяр Нямжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/37347 A/164 2020-12-24
5057 Мөнхбаяр Мөнх-Оргил Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/81541 A/319 2020-12-24
5058 Мөнх-Эрдэнэ Нандингоо Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/84464 A/319 2020-12-24
5059 Довдон Түмэнцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/90012 A/164 2020-12-24
5060 Энхтүвшин Буяндэлгэр Дугуй Спортын дэд мастер 2019/59804 A/164 2020-12-24
5061 Бат-Эрдэнэ Очиржанцан Волейбол Спортын дэд мастер 2019/13398 A/164 2020-12-24
5062 Ганхүү Номин Волейбол Спортын дэд мастер 2019/63952 A/164 2020-12-24
5063 Дүүрэнбилэг Бямбасүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/95772 A/164 2020-12-24
5064 Батцэнгэл Номин-Эрдэнэ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/57593 A/205 2020-12-24
5065 Оюунтуяа Ганзаяа Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/95345 A/205 2020-12-24
5066 Ариунболд Дариймаа Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/89667 A/205 2020-12-24
5067 Жамъяндорж Зоригтбаатар Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/21922 A/205 2020-12-24
5068 Одгэрэл Батням Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/32111 A/205 2020-12-24
5069 Чинбат Бат-оргил Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/60705 A/319 2020-12-24
5070 Баасандорж Батболд Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/92010 A/164 2020-12-24
5071 Батбаяр Мөнх-Учрал Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/85223 A/164 2020-12-24
5072 Баатарцогт Төртогтох Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/11632 A/164 2020-12-24
5073 Базарсүрэн Сод-Эрдэнэ Гандбол Спортын дэд мастер 2019/10624 А/129 2020-12-24
5074 Хүрэлбаатар Батжаргал Гандбол Спортын дэд мастер 2019/75953 А/129 2020-12-24
5075 Одончимэг Болд-Эрдэнэ Гандбол Спортын дэд мастер 2019/87291 А/129 2020-12-24
5076 Борхүү Болдбаатар Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/95254 А/129 2020-12-24
5077 Банди Надмид Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/61595 А/129 2020-12-24
5078 Мөнхбат Батмөнх Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2019/98208 А/129 2020-12-24
5079 Нямдорж Пүрэвцэрэн Буудлага Спортын дэд мастер 2019/63061 А/129 2020-12-24
5080 Мөнхбаяр Содбаяр Буудлага Спортын дэд мастер 2019/60141 А/129 2020-12-24