Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5081 Хатанбаатар Марал Буудлага Спортын дэд мастер 2019/25240 А/129 2020-12-24
5082 Төмөрбаатар Хонгорзул Буудлага Спортын дэд мастер 2019/68130 А/129 2020-12-24
5083 Эрдэнэчулуун Ууганбат Буудлага Спортын дэд мастер 2019/26500 А/129 2020-12-24
5084 Мөнхбаяр Энэрэл Буудлага Спортын дэд мастер 2019/62528 А/129 2020-12-24
5085 Энх-Од Хонгорзул Буудлага Спортын дэд мастер 2019/73366 А/129 2020-12-24
5086 Туулайхүү Номин Буудлага Спортын дэд мастер 2019/36799 А/129 2020-12-24
5087 Баатар Дамба Шатар Спортын дэд мастер 2019/62017 А/129 2020-12-24
5088 Нордов Дуламсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/27658 А/129 2020-12-24
5089 Эрдэнэбаатар Эрдэнэсүрэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/35705 A/164 2020-12-24
5090 Отгонбаяр Ариунболд Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/42468 A/205 2020-12-24
5091 Амарсайхан Ганзил Волейбол Спортын дэд мастер 2019/55814 А/129 2020-12-24
5092 Ганбат Алтайхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2019/92442 А/129 2020-12-24
5093 Ганхуяг Чагнаадорж Волейбол Спортын дэд мастер 2019/53149 А/129 2020-12-24
5094 Жамсран Гомбожав Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/92000 А/129 2020-12-24
5095 Түвшинбат Болд-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2019/93123 A/164 2020-12-24
5096 Норов Баяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/18163 A/205 2020-12-24
5097 Батхишиг Амарцэнгэл Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/92720 А/129 2020-12-24
5098 Далхаа Сод-Эрдэнэ Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/85279 А/129 2020-12-24
5099 Чойдорж Энхзаяа Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/42752 А/129 2020-12-24
5100 Содов Гантулга Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/67851 А/129 2020-12-24
5101 Нямсүрэн Баяржаргал Олс таталт Спортын дэд мастер 2019/58892 А/129 2020-12-24
5102 Оюунгэрэл Энхболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/80696 А/129 2020-12-24
5103 Готов Цогтбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/62899 А/129 2020-12-24
5104 Цагаанцоож Цэдэнчимэд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/77685 А/129 2020-12-24
5105 Төмөрбаатар Мандхайцэцэн Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/78386 А/129 2020-12-24
5106 Шилэг Шинэтуяа Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/65197 А/129 2020-12-24
5107 Чулуунбаатар Чулуунцэцэг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/29449 А/129 2020-12-24
5108 Даваа Өсөхболд Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/52773 А/129 2020-12-24
5109 Даваадорж Мөнхбаатар Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/81361 А/129 2020-12-24
5110 Отгон-Уул Энх-Амар Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/84783 А/129 2020-12-24
5111 Эрдэнэцогт Дэлгэрсайхан Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/60832 А/129 2020-12-24
5112 Эрхэмбаатар Энхсоёл Волейбол Спортын дэд мастер 2019/78163 А/129 2020-12-24
5113 Баярсайхан Бадмаанямбуу Волейбол Спортын дэд мастер 2019/96696 А/129 2020-12-24
5114 Сүхбаатар Энхцацраг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/45214 А/129 2020-12-24
5115 Доржсүрэн Дагмиддорж Волейбол Спортын дэд мастер 2019/83164 А/129 2020-12-24
5116 Гантулга Анхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/99535 А/129 2020-12-24
5117 Сангидорж Анхмандах Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/55936 A/164 2020-12-24
5118 Мөнхбат Бямбасүрэн Самбо бөх Спортын дэд мастер 2019/66255 А/129 2020-12-24
5119 Түвшинжав Аврагабат Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/10037 А/129 2020-12-24
5120 Даваа Алтанцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/23988 А/129 2020-12-24