Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5121 Батхуяг Тайванбаатар Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/87438 А/129 2020-12-24
5122 Ганбат Өсөхбаяр Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/31417 А/129 2020-12-24
5123 Дуламсүрэн Урангоо Гүйлтийн Цана Спортын дэд мастер 2019/23338 А/129 2020-12-24
5124 Батнасан Баттөр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/22029 А/129 2020-12-24
5125 Адъяа Баяртогтох Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/78089 А/129 2020-12-24
5126 Батжаргал Хосбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/22338 A/205 2020-12-24
5127 Батсайхан Үүрийнжавхлан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/63962 A/71 2020-12-24
5128 Нямаа Тууль Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/53630 A/71 2020-12-24
5129 Баатар Батбаясгалан Шайбтай хоккей Спортын дэд мастер 2019/93675 A/71 2020-12-24
5130 Чулуунбат Батбилгүүн Шайбтай хоккей Спортын дэд мастер 2019/63796 A/71 2020-12-24
5131 Чулуунбаатар Ихбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/98025 А/129 2020-12-24
5132 Мягмарсүрэн Өлзий-Орших Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/90419 А/129 2020-12-24
5133 Батцагаан Золжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/17129 А/129 2020-12-24
5134 Юнгэрэн Түвшинжаргал Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/55636 А/129 2020-12-24
5135 Чулуунбат Нэмэхбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/53285 A/71 2020-12-24
5136 Баярхүү Ариунболд Волейбол Спортын дэд мастер 2019/79069 A/71 2020-12-24
5137 Эрдэнэбулган Хосбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/14267 A/71 2020-12-24
5138 Ганболд Пүрэвдорж Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/97659 A/71 2020-12-24
5139 Чойжил Отгонбаяр Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/95994 A/71 2020-12-24
5140 Пүрэв Гантулга Триатлон Спортын дэд мастер 2019/84911 А/129 2020-12-24
5141 Цэнд Дэлгэрцэцэг Триатлон Спортын дэд мастер 2019/29690 А/129 2020-12-24
5142 Нанжид Чулуунбаатар Шатар Спортын дэд мастер 2019/24048 A/71 2020-12-24
5143 Долгорсүрэн Эрдэнэбат Шатар Спортын дэд мастер 2019/20302 A/71 2020-12-24
5144 Бямбацэрэн Нарантуяа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/96017 A/71 2020-12-24
5145 Намхай Төртогтох Волейбол Спортын дэд мастер 2019/33844 A/71 2020-12-24
5146 Лхам Оюунчимэг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/35369 A/71 2020-12-24
5147 Чимбээ Энхболд Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/90026 А/129 2020-12-24
5148 Төмөрчөдөр Батболд Дартс Спортын дэд мастер 2019/91608 A/28 2020-12-24
5149 Дэмбэрэл Пүрэвсүрэн Дартс Спортын дэд мастер 2019/57105 A/28 2020-12-24
5150 Пүрэв Онгонсар Дартс Спортын дэд мастер 2019/68953 A/28 2020-12-24
5151 Нямжав Энх-Амгалан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/75236 A/28 2020-12-24
5152 Баяртөгс Батбаяр Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/38288 А/129 2020-12-24
5153 Дагмид Батцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/66078 A/28 2020-12-24
5154 Гомбо Ганганживаа Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/38891 А/129 2020-12-24
5155 Дашзэвэг Мөнхжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2019/96326 A/71 2020-12-24
5156 Наранчулуун Амгалантуяа Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/72511 A/205 2020-12-24
5157 Төрмөнх Намуунцэцэг Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/53487 A/205 2020-12-24
5158 Сод-Эрдэнэ Маргад Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/57476 A/205 2020-12-24
5159 Алтаннавч Хонгорзул Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/82472 A/205 2020-12-24
5160 Чимэдцэрэн Тэмүүжин Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/78903 A/205 2020-12-24