Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
481 Сосорбарам Энхтүвшин Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08267 2020-12-24
482 Чулуунбаатар Марал-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08266 2020-12-24
483 Нямхүү Налжормаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2017/08264 2020-12-24
484 Ганзориг Билгүүн Хоккей Спортын дэд мастер 2017/08261 2020-12-24
485 Буянтамир Уугантамир Хоккей Спортын дэд мастер 2017/08260 2020-12-24
486 Сампилноров Энхжаргал Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00825 2020-12-24
487 Наваансамдан Буянтогтох Дугуй Спортын дэд мастер 2017/08243 2020-12-24
488 Ганбаатар Батбаатар Дугуй Спортын дэд мастер 2017/08241 2020-12-24
489 Гантөмөр Ганчимэг Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00824 2020-12-24
490 Баттулга Шинэ-Од Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2017/08233 2020-12-24
491 Дангаасүрэн Отгонбаяр Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2017/08232 2020-12-24
492 Чулуун Лонжид Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00823 2020-12-24
493 Болат Эрканат Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/08220 2020-12-24
494 Цэрэндорж Пүрэвдаваа Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00822 2020-12-24
495 Хаянхярваа Золжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/08215 2020-12-24
496 Лувсандагва Мянганбаяр Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00821 2020-12-24
497 Батбаяр Норжмоо Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2017/08206 2020-12-24
498 Цэрэнчоймболсон Нямцэрэн Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00820 2020-12-24
499 Бямбаа Отгонцэцэг Бусад Спортын дэд мастер 2010/00082 2020-12-24
500 Баасанжав Цэцэнбаатар Шатар Спортын дэд мастер 2017/08197 2020-12-24
501 Сарантуяа Номинжин Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2017/08195 2020-12-24
502 Бямбасүрэн Баярмагнай Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00818 2020-12-24
503 Ганбат Сүхбат Аэробик гимнастик Спортын дэд мастер 2017/08166 2020-12-24
504 Алтаншагай Энхдөлгөөн Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08160 2020-12-24
505 Пүрэвсүрэн Анхбаяр Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00816 2020-12-24
506 Энхтөр Анхбаяр Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08159 2020-12-24
507 Ганзориг Эрдэнэбаяр Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2017/08158 2020-12-24
508 Чимэд Бавуу Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/08150 2020-12-24
509 Мандах Мөнхбаяр Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00815 2020-12-24
510 Мяндал Тэмүүлэн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2017/08149 2020-12-24
511 Цэвээнсодном Оюунцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08144 2020-12-24
512 Бямбасүх Содбилэг Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00814 2020-12-24
513 Бүдбазар Үүрийнтуяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08137 2020-12-24
514 Батжаргал Хөвсгөл Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08136 2020-12-24
515 Батжаргал Хөвсгөл Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08132 2020-12-24
516 Бүдбазар Үүрийнтуяа Таеквондо Спортын дэд мастер 2017/08131 2020-12-24
517 Амгалан Бат-Эрдэнэ Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00813 2020-12-24
518 цэрэндорж гунгаа Шатар Спортын дэд мастер 2017/08128 2020-12-24
519 Бямбажав Бүтэд Волейбол Спортын дэд мастер 2017/08120 2020-12-24
520 Амаржаргал Батхишиг Олс таталт Спортын дэд мастер 2013/00812 2020-12-24