Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5161 Баярсайхан Амарбаяр Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/74138 A/205 2020-12-24
5162 Ганчулуу Маралгуа Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2019/28335 A/205 2020-12-24
5163 Хишигжаргал Даваасүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2019/99581 A/71 2020-12-24
5164 Отгонбаяр Бат-Мөнх Волейбол Спортын дэд мастер 2019/58670 A/71 2020-12-24
5165 Гантулга Зулцэцэг Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/73012 A/71 2020-12-24
5166 Мухаметхан Бахытбек Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/39505 A/71 2020-12-24
5167 Батбаяр Лхагвабаяр Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/27085 A/71 2020-12-24
5168 Ууганбаяр Мягмардорж Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/93484 А/129 2020-12-24
5169 Чүлтэм Болдбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/23021 A/71 2020-12-23
5170 Цэдэнбал Оймандах Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/33226 A/71 2020-12-23
5171 Төмөрчөдөр Лхагвасүрэн Бильярд Спортын дэд мастер 2019/46066 A/71 2020-12-23
5172 Дэлгэрсайхан Очир-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/58908 A/71 2020-12-23
5173 Жамсран Түмэндэлгэр Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/35507 A/71 2020-12-23
5174 Дамжин Одонзаяа Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/31273 A/71 2020-12-23
5175 Ганболд Жамънбилэг Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/94083 A/71 2020-12-23
5176 Эрхэс Хас-Эрдэнэ Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/26210 A/71 2020-12-23
5177 Шүхэрбаяр Яруу-Эгшиглэн Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/97693 A/71 2020-12-23
5178 Мөнххуяг Тэнгис Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/20644 A/71 2020-12-23
5179 Түвшинболд Тэмүүлэн Олон улсын Таеквондо Спортын дэд мастер 2019/70306 A/71 2020-12-23
5180 Мижиддорж Ганбилэг Волейбол Спортын дэд мастер 2019/73287 A/71 2020-12-23
5181 Эрдэнэбат Золзаяа Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/10956 A/28 2020-12-23
5182 Баярмагнай Мөнх-Амгалан Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/55769 A/28 2020-12-23
5183 Баярсайхан Мөнх-Эрдэнэ Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/29208 A/71 2020-12-23
5184 Элдэв-Очир Соёлмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/77155 A/164 2020-12-23
5185 Батхуяг Лхагватогтох Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/58899 A/71 2020-12-23
5186 Тодбаяр Азжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/86192 A/71 2020-12-23
5187 Элдэв-Очир Соёлмаа Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/19780 A/164 2020-12-23
5188 Мөнхбаяр Нарантуяа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/17796 A/71 2020-12-23
5189 Самбуу Тэгшжаргал Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/94621 A/71 2020-12-23
5190 Сэвжид Батболд Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/31340 A/71 2020-12-23
5191 Төгс Отгонбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/89964 A/71 2020-12-23
5192 Пүрэвсүх Пүрэвдорж Пара Пауэрлифтинг Спортын дэд мастер 2019/64368 А/129 2020-12-23
5193 Төгссайхан Шинэбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/89138 A/71 2020-12-23
5194 Батсайхан Энхбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2019/10343 A/71 2020-12-23
5195 Мөнх-Оргил Тэнгис Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/60722 A/28 2020-12-23
5196 Ганхуяг Даваадорж Усанд сэлэлт Спортын дэд мастер 2019/55130 A/28 2020-12-23
5197 Бүдбал Отгонсайхан Волейбол Спортын дэд мастер 2019/32846 A/71 2020-12-23
5198 Ганбаатар Ууганбаатар Волейбол Спортын дэд мастер 2019/81976 A/71 2020-12-23
5199 Гансүх Бодь-Эрдэнэ Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/20852 A/28 2020-12-23
5200 Цогзолдорж Нандин-Эрдэнэ Волейбол Спортын дэд мастер 2019/87216 A/28 2020-12-23