Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5201 Зундуй Бат-Эрдэнэ Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2019/98498 A/28 2020-12-23
5202 Бүрэнжаргал Санчирмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/28513 A/28 2020-12-23
5203 Баярчулуун Насанжаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2019/63050 A/28 2020-12-23
5204 Мандахбаяр Лундаа Волейбол Спортын дэд мастер 2019/69007 A/28 2020-12-23
5205 Лхагвадорж Анударь Волейбол Спортын дэд мастер 2019/83034 A/28 2020-12-23
5206 Насанбат Урангоо Волейбол Спортын дэд мастер 2019/35695 A/28 2020-12-23
5207 Ганзориг Болортуяа Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/33944 A/28 2020-12-23
5208 Чинзүрх Чинхүсэл Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/25069 A/28 2020-12-23
5209 Ламжав Цагаанцоож Волейбол Спортын дэд мастер 2019/70461 A/28 2020-12-23
5210 Алтанхуяг Ууганбаяр Волейбол Спортын дэд мастер 2019/44793 A/28 2020-12-23
5211 Яагаан Одгэрэл Волейбол Спортын дэд мастер 2019/59649 A/28 2020-12-23
5212 Ганболд Минжинсор Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/10014 A/28 2020-12-23
5213 Батсүх Отгонсүх Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/54255 A/28 2020-12-23
5214 Сэр-Од Даваацэрэн Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/70245 A/28 2020-12-23
5215 Батсүх Цэнд-очир Нисэх загварын спорт Спортын дэд мастер 2017/10018 2020-12-23
5216 Хуатбек Омар Шатар Спортын дэд мастер 2019/37557 2020/05/15 А/122 2020-12-23
5217 Дашсамбуу Дандийядам Хэт холын марафон гүйлт Спортын дэд мастер 2019/37757 A/02 2020-12-23
5218 Базарсад Лхагвасүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/41186 A/02 2020-12-23
5219 Бат-Эрдэнэ Сугармаа Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/57796 A/02 2020-12-23
5220 Цэдэвсүрэн Мягмарсүрэн Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/52574 A/02 2020-12-23
5221 Цагаанпүрэв Алтан-Өлзий Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/17829 A/02 2020-12-23
5222 Цагаачин Төмөрбаатар Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/39729 A/02 2020-12-23
5223 Пүрэвдаваа Төрмөнх Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/40887 A/02 2020-12-23
5224 Наранцэцэг Гаригцацралт Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/90249 A/02 2020-12-23
5225 Баатар Анхбаяр Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/53124 A/02 2020-12-23
5226 Цогбаяр Батхүү Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/60374 A/02 2020-12-23
5227 Ганболд Ганцэцэг Шатар Спортын дэд мастер 2019/92590 A/02 2020-12-23
5228 Пүрэвсүрэн Одбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2019/45249 A/02 2020-12-23
5229 Хангал Өнөмөнх Зуун буудалт даам Спортын дэд мастер 2019/15434 A/02 2020-12-23
5230 Ядамцоо Жүгдэр Шатар Спортын дэд мастер 2019/87646 A/02 2020-12-23
5231 Улаанцэцэг Амарбаяр Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/36513 A/28 2020-12-23
5232 Чойжилсүрэн Ядамсүрэн Шатар Спортын дэд мастер 2019/19769 A/02 2020-12-23
5233 Болд Мөнхбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2019/76519 A/02 2020-12-23
5234 Магсар Мөнхдалай Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/49051 A/28 2020-12-23
5235 Самат Шалхар Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2019/79002 A/02 2020-12-23
5236 Дашдорж Сайхансанаа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/52425 A/02 2020-12-23
5237 Мөнхсайхан Даваахүү Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2019/58663 A/28 2020-12-23
5238 Ганболд Халиунаа Туялзуур сэлэм Спортын дэд мастер 2019/27474 A/02 2020-12-23
5239 Хосолбой Алдар Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/58011 A/28 2020-12-23
5240 Ганбат Ууганбаяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/50357 A/28 2020-12-23