Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5241 Ганбат Батсайхан Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/10255 A/28 2020-12-23
5242 Миеэ Болд Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/35578 A/28 2020-12-23
5243 Осор Магсаржав Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/76398 A/28 2020-12-23
5244 Нацагдорж Улаанхүү Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/89700 A/28 2020-12-23
5245 Цэвээндорж Батзориг Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/23788 A/28 2020-12-23
5246 Дэрэм Наранжаргал Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2019/73331 A/28 2020-12-23
5247 Дансран Чулуунбат Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2019/58135 A/28 2020-12-23
5248 Батсайхан Мөнхцэцэг Цэрэгжлийн спорт Спортын дэд мастер 2019/52690 A/02 2020-12-23
5249 Доржбал Баасанжаргал Шатар Спортын дэд мастер 2019/62573 A/02 2020-12-23
5250 Галхүү Ариунбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2019/22403 A/02 2020-12-23
5251 Өсөхбаяр Уянга Шатар Спортын дэд мастер 2019/48962 A/02 2020-12-23
5252 Ганболд Мөнхсүх Шатар Спортын дэд мастер 2019/14690 A/02 2020-12-23
5253 Баатар Насанжаргал Шатар Спортын дэд мастер 2019/44240 A/02 2020-12-23
5254 Алтанхуяг Золжаргал Шатар Спортын дэд мастер 2019/85645 A/02 2020-12-23
5255 Хуандаг Катя Дугуй Спортын дэд мастер 2019/19067 A/164 2020-12-23
5256 Жамбазав Байгаль Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2019/92375 A/02 2020-12-23
5257 Сарантуяа Энх-Оюун Ханан хад Спортын дэд мастер 2019/29635 A/02 2020-12-23
5258 Доржсүрэн Отгонхүү Уулын спорт Спортын дэд мастер 2019/51939 A/02 2020-12-23
5259 Абай Ардах Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2019/49800 A/28 2020-12-23
5260 Хүдэрхуяг Дуламсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2018/14912 A/02 2020-12-23
5261 Мөнхжаргал Сарангуа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/57629 A/02 2020-12-23
5262 Дашжамц Жаргалдэлгэр Волейбол Спортын дэд мастер 2018/31738 A/02 2020-12-23
5263 Ганболд Мягмарсүрэн Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/91884 A/28 2020-12-23
5264 Энхтөр Мөрөнсүлд Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/89729 A/28 2020-12-23
5265 Нямсүрэн Баасандэмбэрэл Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2018/16017 A/02 2020-12-23
5266 Ганбат Золжавхлан Гал унтраах техник спорт Спортын дэд мастер 2018/76861 A/02 2020-12-23
5267 Самданжамц Начинбаяр Шатар Спортын дэд мастер 2018/17936 A/02 2020-12-23
5268 Энхбаатар Энх-Од Шатар Спортын дэд мастер 2018/96373 A/02 2020-12-23
5269 Чойжоо Долгорсүрэн Волейбол Спортын дэд мастер 2018/93938 2020-12-23
5270 Дамысхан Маржан Шатар Спортын дэд мастер 2018/74338 A/164 2020-12-23
5271 Цэндсүрэн Уранчимэг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/35417 A/02 2020-12-23
5272 Дамдинжав Ариунаа Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/56121 2020-12-23
5273 Амгасэд Энхжаргал Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/68755 2020-12-23
5274 Түмэнцэрэг Очирдагва Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер 2018/42655 2020-12-23
5275 Даш Нэргүй Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/35888 2020-12-23
5276 Өвгөнбүргэд Балжинням Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/60322 2020-12-23
5277 Мажиг Саранцэцэг Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер 2018/44386 2020-12-23
5278 Дагвадорж Батдулам Хонхот бөмбөг Спортын дэд мастер 2018/99982 2020-12-23
5279 Эрдэнэцогт Батначин Гандбол Спортын дэд мастер 2018/76814 2020-12-23
5280 Тогтохсүрэн Дашжамц Гандбол Спортын дэд мастер 2018/43721 2020-12-23