Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5281 Хөөхуяг Хуягбаатар Гандбол Спортын дэд мастер 2018/72311 2020-12-23
5282 Мөнхбаатар Балжинням Гандбол Спортын дэд мастер 2018/63351 2020-12-23
5283 Дүгэр Гэрэлмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/13926 2020-12-23
5284 Ганбат Бадамхатан Самбо бөх Спортын дэд мастер 2018/88133 2020-12-23
5285 Батсүрэн Баяржин Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/20285 2020-12-23
5286 Бадаа Бүрнээхүү Волейбол Спортын дэд мастер 2018/35727 2020-12-23
5287 Балхаажав Амаржаргал Волейбол Спортын дэд мастер 2018/51759 2020-12-23
5288 Эрдэнэбаяр Бат-Эрдэнэ Ширээний теннис Спортын дэд мастер 2018/21211 2020-12-23
5289 Төрмөнх Хайдав Чөлөөт бөх Спортын дэд мастер 2018/75474 2020-12-23
5290 ДАВААНЯМ ЦОГГЭРЭЛ Софт теннис Спортын дэд мастер 2018/37610 A/02 2020-12-23
5291 БААТАРПҮРЭВ ТУЛГА Софт теннис Спортын дэд мастер 2018/96933 A/02 2020-12-23
5292 БАТБААТАР СҮХБАТ Софт теннис Спортын дэд мастер 2018/99913 A/02 2020-12-23
5293 ГАНБААТАР ТЭМҮҮЛЭН Софт теннис Спортын дэд мастер 2018/11474 A/02 2020-12-23
5294 БЯМБАДОРЖ БИЛГҮҮН Софт теннис Спортын дэд мастер 2018/56612 A/02 2020-12-23
5295 Цэрэн Ганцэцэг Волейбол Спортын дэд мастер 2018/73425 A/02 2020-12-23
5296 Бадарч Дэнсмаа Волейбол Спортын дэд мастер 2018/22637 A/02 2020-12-23
5297 Цэрэн Отгончулуун Волейбол Спортын дэд мастер 2018/83264 A/02 2020-12-23
5298 Цогтбаатар Төгсболд Самбо бөх Спортын дэд мастер 2018/66933 2020-12-23
5299 Батдэлгэр Дарханбаатар Самбо бөх Спортын дэд мастер 2018/65794 2020-12-23
5300 Өлзийбат Индра Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/72218 А/374 2020-12-23
5301 Болдбаатар Өрнөхбаяр Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/10315 А/374 2020-12-23
5302 Мөнхсайхан Энхтайван Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/46370 А/374 2020-12-23
5303 Гэрэлсувд Билэгсайхан Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/62959 А/374 2020-12-23
5304 Доржпалам Мөнхцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/68462 А/374 2020-12-23
5305 Гүрсэд Далай Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/78429 А/374 2020-12-23
5306 Мэндбаяр Данзандаш Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/80787 А/374 2020-12-23
5307 Эрдэнэцогт Тэмүүлэн Мотоцикл спорт Спортын дэд мастер 2018/10328 А/374 2020-12-23
5308 Цэнд Ариунболд Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/10222 А/374 2020-12-23
5309 бАТТӨР сАЙНБАЯР Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/31963 А/374 2020-12-23
5310 Батдорж Баатар Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/34886 А/374 2020-12-23
5311 Оюунцэцэг Зулцэцэг Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/26931 А/374 2020-12-23
5312 Цэгмэд Батдорж Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/18603 А/374 2020-12-23
5313 Батгэрэл Батзориг Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/28525 А/374 2020-12-23
5314 Өдхүү Базаржаргал Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/76014 А/374 2020-12-23
5315 Өдхүү Бямбажаргал Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/63735 А/374 2020-12-23
5316 Гансүх Бат-Эрдэнэ Автомашин спорт Спортын дэд мастер 2018/55148 А/374 2020-12-23
5317 Жамъянсүрэн Дөлгөөн Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/53817 2020-12-23
5318 Батцэцэг Тэргэл Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/26478 А/374 2020-12-23
5319 Отгонбаатар Тогтохмэнд Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/52656 А/374 2020-12-23
5320 Шаравжамц Мөнхийн-Од Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/40070 А/374 2020-12-23