Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5321 Баттулга Баянмөнх Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/88807 2020-12-23
5322 Ганбат Мөнхбат Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/71481 2020-12-23
5323 Жамбал Эрдэнэ-Очир Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/67885 2020-12-23
5324 Дуламжав Энхбаяр Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/60053 2020-12-23
5325 Лхамжав Отгоншар Мөсөн сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/27152 2020-12-23
5326 Мягмар Солонго Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/36119 А/374 2020-12-23
5327 Батдэлгэр БОЛОР-ЭРДЭНЭ Дартс Спортын дэд мастер 2018/69004 А/374 2020-12-23
5328 Гэндэнрагчаа ПҮРЭВЦОГТ Дартс Спортын дэд мастер 2018/60017 А/374 2020-12-23
5329 Ганлхагва ЦОЛМОНБАЯР Дартс Спортын дэд мастер 2018/52877 А/374 2020-12-23
5330 Батхуяг АНХБАЯР Дартс Спортын дэд мастер 2018/57087 А/374 2020-12-23
5331 Галсандорж АМГАЛАНЗАЯА Дартс Спортын дэд мастер 2018/72448 А/374 2020-12-23
5332 Баатар Алтангэрэл Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/23660 А/374 2020-12-23
5333 Далай Болор Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/83254 А/374 2020-12-23
5334 Эрдэнэбат Мөнгөнсүх Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/11362 А/374 2020-12-23
5335 Цогтгэрэл Хишигбаяр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/66568 А/374 2020-12-23
5336 Борьгилчулуун Гантулга Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/49022 А/374 2020-12-23
5337 Баяраа Шинэтогтох Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/34013 А/374 2020-12-23
5338 Баттогтох Туул Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/74530 А/374 2020-12-23
5339 Батсайхан Бямбажав Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/65002 А/374 2020-12-23
5340 Батхуяг Адьяасүрэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/68265 А/374 2020-12-23
5341 Хүрэлбаатар Хатанболд Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/68382 А/374 2020-12-23
5342 Батбаяр Учралбаяр Радио спорт Спортын дэд мастер 2018/24964 A/02 2020-12-23
5343 Хүрэлбаатар Ганбаяр Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/26040 А/374 2020-12-23
5344 Батсайхан Тэлмэн Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/46589 А/374 2020-12-23
5345 Ганболд Болорчимэг Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/61031 А/374 2020-12-23
5346 Отгонбаяр Долгормаа Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/26183 А/374 2020-12-23
5347 Наранхүү Мөнх-Эрдэнэ Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/61428 А/374 2020-12-23
5348 Бодь-Гэрэл Золжаргал Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/43116 А/374 2020-12-23
5349 Баярбат Хонгорзул Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/56661 А/374 2020-12-23
5350 Бархас нямдаваа Жүдо бөх Спортын дэд мастер 2018/21801 А/374 2020-12-23
5351 Онолбаатар Хулан Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/40819 А/374 2020-12-23
5352 Цэцэндэлгэр Цэдэндамба Үндэсний сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/58296 А/374 2020-12-23
5353 Маналжав Эрдэнэдалай Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/41344 A/02 2020-12-23
5354 Наранхүү Начинбат Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/19602 A/02 2020-12-23
5355 АМАР-ЭРДЭНЭ АЗЖАРГАЛ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/57009 А/374 2020-12-23
5356 ГАНБААТАР ХАЛИУНАА Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/52685 А/374 2020-12-23
5357 ГАНБАТ ҮЛЭМЖТАНАН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/28472 А/374 2020-12-23
5358 БАЯРАА МАЙЦЭЦЭГ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/59644 А/374 2020-12-23
5359 БААТАР ХУЛАН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/51982 А/374 2020-12-23
5360 ГАНТОГТОХ ОТГОНБАТ Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/68869 А/374 2020-12-23