Цол зэрэг

Овог Нэр Спорт Цол, зэрэг Картын дугаар Тушаалын дугаар Огноо
5361 ЭРДЭНЭБАЯР ТЭМҮҮЛЭН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/38825 А/374 2020-12-23
5362 Батзориг Анар Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/75553 A/28 2020-12-23
5363 ОДГЭРЭЛ ХЭРЛЭН Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/11182 А/374 2020-12-23
5364 ЖАНЧИВ ОЮУНБААТАР Бүжгийн спортууд Спортын дэд мастер 2018/62816 А/374 2020-12-23
5365 ТЭМҮҮЖИН БҮГҮНҮТЭЙ Практик буудлага Спортын дэд мастер 2018/70145 А/374 2020-12-23
5366 НЯМДОРЖ ГАНТУЛГА Практик буудлага Спортын дэд мастер 2018/74023 А/374 2020-12-23
5367 ПЭРЛИЙ-ЭНХ ЭРДЭНЭБИЛЭГ Практик буудлага Спортын дэд мастер 2018/16069 А/374 2020-12-23
5368 Лхагвадорж Тэмүүжин Хөнгөн атлетик Спортын дэд мастер 2018/91920 2020-12-23
5369 Шараа Эрдэнэбат Волейбол Спортын дэд мастер 2018/54686 2020-12-23
5370 Баярбат Тэлмүүн Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/34086 A/28 2020-12-23
5371 Бадамрагчаа Батболор Сагсан бөмбөг (5x5) Спортын дэд мастер 2018/92472 А/374 2020-12-23
5372 Амгалан Хэрлэн Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/26513 A/28 2020-12-23
5373 Гомбожав Золжаргал Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/35721 A/28 2020-12-23
5374 Энхтөр Ялалт Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/60503 A/28 2020-12-23
5375 БАТБАЯР САРНАЙ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/87649 A/28 2020-12-23
5376 ЭНХТҮВШИН ТӨГӨЛДӨР Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/92914 A/28 2020-12-23
5377 ЭРДЭНЭ-ОЧИР ХАЛИУН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/45597 A/28 2020-12-23
5378 ЭРДЭНЭ-ОЧИР ХУЛАН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/25507 A/28 2020-12-23
5379 ЗОЛЖАРГАЛ ОДГЭРЭЛ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/72315 A/28 2020-12-23
5380 ОДОНТУЯА ЭНГҮН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/17620 A/28 2020-12-23
5381 БАЯРХҮҮ СОЛОНГОО Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/33709 A/28 2020-12-23
5382 ЭРДЭНЭХҮҮ ХУЛАН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/98774 A/28 2020-12-23
5383 МӨНХТӨР ДӨЛГӨӨН Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/66450 A/28 2020-12-23
5384 ХҮРЭЛБААТАР ЯЛАЛТ Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/94329 A/28 2020-12-23
5385 Батзаяа Мишээл Дугуй Спортын дэд мастер 2018/37961 2020-12-23
5386 Рэнцэндорж Галбадрах Дугуй Спортын дэд мастер 2018/41066 2020-12-23
5387 Эрдэнэчулуун Тэмүүлэн Дугуй Спортын дэд мастер 2018/19933 2020-12-23
5388 Ганзориг Энхсайхан Дугуй Спортын дэд мастер 2018/84178 2020-12-23
5389 Батсамбуу Батбаатар Дугуй Спортын дэд мастер 2018/67134 2020-12-23
5390 Отгончулуун Энх-Амгалан Таеквондо Спортын дэд мастер 2018/21270 A/28 2020-12-23
5391 Батсүх Ганчимэг Буриад сурын харваа Спортын дэд мастер 2018/40829 А/374 2020-12-23
5392 Отгончимэг Төгс-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/33201 А/374 2020-12-23
5393 Мөнхжанцан Оюу-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/51936 А/374 2020-12-23
5394 Жааган Дэмбэрэлцэрэн Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/88153 А/374 2020-12-23
5395 Өлзийдалай Баянмөнх Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/93704 А/374 2020-12-23
5396 Хасбагана Одбаяр Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/86714 А/374 2020-12-23
5397 Мөнхбаяр Очир-Эрдэнэ Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/22556 А/374 2020-12-23
5398 Рандал Барсболд Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/49260 А/374 2020-12-23
5399 Доржоо Базарсад Хүндийн өргөлт Спортын дэд мастер 2018/20146 А/374 2020-12-23
5400 Батжаргал Жавхлан Хөлбөмбөг Спортын дэд мастер 2018/23884 А/374 2020-12-23